Bez žlčníku ale aj tak s bolestami...

Príspevok v téme: Bez žlčníku ale aj tak s bolestami...
bajanie

Ahojte, mam 23 rokov, 55kg a som 4 mesiace po operacii zlcnika, vyberali mi ho laparaoskopicky, stravujem sa skoro uz ako pred tym, kedze mastne neoblubujem.
Posledne dva tyzdne mavam bolesti ako keby som tam ten zlcnik mala, najprv som myslela, ze som zjedla nieco co telo nestihalo rozlozit, ale ta bolest prichadza hocikedy aj ked som si rano dala caj alebo niekedy pred spankom. Obvodna povedala, ze si telo este nezvyklo a ze je to pre to, a ze nech dodrzujem dietu. Aleja sa zacinam bat, mozno zbytocne, ze sa mozno ta operacia nepodarila ako mala, alebo ze sa proste nieco deje. Ved predsa ma to nemoze boliet rovnako ako pred operaciou. Dakujem za nazory

eo

bajanie
po mojej operacie som mala niekolko mesiacov problemi.PO uzivani enzymov/Vitazym /a traviacich enzymov moje problemi uplne skoncili.

bajanie

ahoj, dakujem a vlastne ani neobjednali, rany sa zahojili rychlo, bola som po dvoch mesiacoch po operacii na kontrole ci nemam pruh lebo sa mi vydula hrcka nad pupkom ale bolo to v poriadku. Teraz som bola len u obvodnej. Asi to tak bude, ze si telo nezvyklo, ale bolieva ma to kazdy den, preto som sa radsej chcela spytat, ci nema niekto skusenost po operacii.

sharon55

ahoj "bajanie".ja mam o niečo viac ako ty a žlčník mam plný kamenov,lebo operaciu odkladam,pretoze aj moja znama bola na operacii a po 2 rokoch začala mat problemy...
myslim si,ze este je skoro robit uzavery,že sa operacia nepodarila,tvoje telo sa musi zregenerovat,takze čakaj a kedy ta vlastne objednali na kontrolu?