Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Angína a veľmi silné bolesti hrdla

Príspevok v téme: Angína a veľmi silné bolesti hrdla
Hanka Hanka

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či má niekto podobnú skúsenosť ako ja. Pred dvoma dňami mi na pohotovosti diagnostikovali anginu a predpisali V-penicilin 750 mg, 3x denne. Včera sa bolesti hrdla zhoršili a momentálne nemôžem vôbec prehĺtať, resp môžem, ale s veľkými bolesťami. Pozná niekto niečo, čím dokážem tú bolesť oklamať? Včera som už mala kolapsové stavy z dehydratácie, nedokážem sa napiť.
Ďakujem

Múdra Sova

Vyplachovať hrdlo studenou zdravou vodou od dr.J.K. aj celý deň každú hodinu viackrát za sebou a piť valažnú zdravu vodu ,jeden pohar každú polhodinu,tak aby ste priblžne pravidelne chodili na toaletu a užívať prirodné antibiotika. Veľmi doporučujem slnečnú saunu. Miestné ohrievanie pomôže len v mieste zohriatia, choroba sa presunie do iných časti tela, môže poškodiť aj zdravé srdce a iné organy, ktoré sú v čase choroby oslabené.

hmmmmmmmm

v lekarni dostanes anesteticky sprej do hrdla alebo cmulacie pastilky, podla toho co preferujes.urcite sa nedehydratuj kvoli bolavemu hrdielku.dobry je aj tamtum verde,sprej,klokladlo alebo pastilky-mentolove alebo citronovo mentolove.tym,ze nepijes tvoja krv je hustejsia a nemoze dobre cirkulovat ,to pritazi chorobe,kedze antibitoika sa nedoatenu kam maju a takisto protilaktky.tto je vec ktoru si ludia neuvedomuju.ak nebudes citit zlepsenie do 3 dni tak vyhladaj lekara,mozno treba ine antibiotika.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Angína a veľmi silné bolesti hrdla - Fórum - ZDRAVIE.sk