Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Cilest

Samasom

Cilest užívam v kuse 11 rokov /mám 38/a do dnešného dna nemám problémy, tie som mala pokial som antikoncepciu nezačala užívať. Bolesti pred menzesom už nechcem zažívať...

Maťulka =o)

..ahoj..beriem cilest uz 4 roky, na jeden mesiac som ho prerušila a začala som ho brať opäť. Je možné ze za tých prvých sedem dní kedy je predpísané plus ochrana..by som mohla otehotnieť??mam bolesti v podbrušku..test som si nerobila a tablety užívam ďalej..za odpoveď ďakujem :)

Zuzka222

Ahoj, ja uzivam cilest uz stvrty rok, zacala som ho uzivat ako 15 rocna, som spokojna, ziadne problemy. prsia mi sice narastli, ale to asi od tho, ze som mala len 15... ani financne nie su drahe tieto tabletky, takze odporucam

macha

Prosím poradte mi.Doktor mi predpísal antikoncepciu ako pokus zistiť prečo mam bolesti v podbrušku.Ma podozrenie na endometriózu.Cilest je ta správna antikoncepcia?Dakujem za radu.

pstruska

ja somtiez cilest brala niekolkomesiacom a bolo mi z neho dobre zle, sice som nepribrala ale ani prsia sa mi nezvecsili.poradim ti ak si nikdy nebrala hak tak ju ani neber je to svinsto, ja som ju brala 2 roky ale tak mi to po jej vysadeni naburalo cyklus ze az

ariela

Ja som Cilest brala dva roky. Nepribrala som, ani sa mi prsia nezvacsili.Objavovalo sa mi len spinenie, ako je popisane v letaku.Nic mi z toho nebolo, vsetko fungovalo ako ma.Az dovtedy, kym som ju nevysadila.Dobrala som balenie a dalsie som nezacala.Neviete si predstavit,ake ukrutne bolesti hlavy som mala ten den. Je to desne svinstvo. Cilest neberiem uz 4 roky ale zakazdym, ked mam dostat menstruaciu sa mi objavi spinenie...tak si vezmite, ake siahodlhe nasledky ma HAK.Povedala som si, to svinstvo uz brat nebudem, mozno az budem v prechode. S manzelom sa milujeme prerusovane a vobec nam nevadi, ze nie sme chraneni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Cilest - Fórum - ZDRAVIE.sk