Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

studovat dalej na KU???

Príspevok v téme: studovat dalej na KU???
katuskaaa

Dobry den, ja momentalne koncim bc na Katolickej univerzite, odbor manazment a rozmyslam, kam ist dalej studovat. Neze by sa mi na skole nepacilo a ani si nemyslim, zeby som mala nejaku lahku skolu. Ale uz som sa stretla s nazormi, ze tato VS nie je uznava a ze zamestnavatelia nechcu brat absolventov tejto VS. Rada by som poznat Vas nazor. Potesilo by ma, keby sa tu vyjadril aj niekto, kto ma s tymto osobne skusenosti. Mozno nejaky byvaly absolvent alebo priamo nejaky zamestnavatel.
Dakujem pekne za naozory

marek_LL

nie je dolezite, aku mas skolu, ale to, co mas v hlave :)
najde sa zopar zamestnavatelov, co pozeraju aj nato, aku skolu konkretne ma ten uchadzac, ale vacsina si pozve na pohovor absolventov roznych skol a az tam sa vsetko ukaze.
Vela zdaru :)

la femme

Ahoj Katuska..Ja mam osobnu skusenost..Na KU som skoncila Bc. stupen, momentalne vsak pokracujem na inej skole, ale uz externe..Hladala som si pracu a dala som si aj inzerat na internet, kde som teda uviedla, ze studujem na UMB. Ozval sa mi zamestnavatel, sla som na pohovor, tam som mu povedala, kde som skoncila 1. stupen a narovinu mi povedal,ze no to keby som vedel, ani by som vas na pohovor nezavolal..Ale nakoniec ma zobral do zamestnania s tym,ze to, ze studujem inde ma zachranilo..takze nevravim,ze vsetci zamestnavatelia toto robia, ale ako vidis, najdu sa taki..

Deee

katuska skolu som skoncila s cervenym diplomom a poctivo som si to odmakala, ale som rada, ten pocit stal za to...napriek tomu, ze som skoncila mozno trosku zaznavanu skolu mala som stastie na pedagogov, boli to odbornici na svoju problematiku, napriek tomu vsak ludski, ale aj prisni...
a ak si chces vylepsit sance odporucam pocas skoly co najviac praxe, ak ti potom daju dobre referencie je to velka pomoc...

sisa74

ahoj,
aj ja študujem na KU, teraz končím 2.stupeň. Poznám viac čo skončili a nemajú problém so zamestnaním, čo konkrétne viem, sú vítaní na úradoch práce, aspoň tu u nás. Ale stretla som som sa aj so zamestnávateľom v sociálnych službách, čo prevrátil očami pri škole KU.

ewelin28

katuskaaa, tak podla mna nie je dolezite, aku ma clovek skolu, ale to, aky je sikovny, priebojny a co je v jeho schopnostiach..Drzim palce ;)

katuskaaa

tak ja sa tiez dost namakam na studiu na tejto skole, ale je pravda aj to, ze prejst daju obcas aj tym, co sa na skusku poriadne ani nenaucia, ale maju stastie..dovolim si tvrdit, ze vedia o 75% menej ako ja..a budu mat ten isty titul.
Spolieham sa, ze aspon na ten phovor ma pozvu a zistia, ze nie som az taka hlupa, ako si myslia, kedze som z KU.
Deee a dakujem za nazor :)

Deee

Skoncila som KU a takisto sa nestotoznujem s nazorom, zeby to bolo extra lahke, poctivo som si skusky oddrela, vsetko je o ludoch, pracujem v inej sfere ako som vystudovala, ale moje spoluziacky sa uchytili bez vacsich problemov, tie skor suviseli s celkovou nezamestnanostou u nas, a zamestnavatelov skor zaujimalo, ci su kocky sikovne a schopne ako skola, ktoru skoncili

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

studovat dalej na KU??? - Fórum - ZDRAVIE.sk