Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na ekzem v tehotenstve

Príspevok v téme: Ako na ekzem v tehotenstve
marcia

Ja som uz uplne zufala,zacal sa mi znova prejavovat ekzem a to v dost velkej miere.Najviac ma trapi ze som tehotna a musim pouzivat Locoid krem ktory mi predpisala kozna a citam tu na nete vsade ze to nie je dobre pouzivat kortikoidy..tak co mam teda pouzivat?kupem sa v oilate,pouzivam excipial,natieram sa raz denne locoidom.mam to rozsirene uz po celom tele a dokonca flaky aj po tvari..poradte mi niekto ako ukludnit to strasne svrbenie a dostat ekzem pod kontrolu aj bez kortikoidov..strasne sabojim o babo,aby mu neskodilo to moje nekonecne mastickovanie..na vecer si vraj mozem davat aj dithiaden..ale hlavne tych kortikoidov sa bojim..poradi mi niekto kto ma stymto skusenosti??dakujem

OlikkK

pre: Kukurica233. Produkty z radu protopan beriem viac ako pol roka, ako v tehotenstve si nie som ista ale ak si dobre pametam, tak by sa mali dat uzivat aj v tehotenstve bez problemov. Pre vsetky pripady odporucam precitat si na stranke protopan.sk sekcii otazky a odpovede, tam som o tom citala kedysi nieco, tak snad to najdete bez problemov.-)

Kukurica233

Najde sa atopik co berie v tehotenstve vyzivove doplnky? Mam doma celu radu od protopanu pre atopikov ale nie som si ista ci vsetky produkty su v tehotenstve vhodne :(

Baborka

Užívajte laktobacily a vitamíny. Ekzémom dáva telo najavo, že je niečo v neporiadku alebo mu niečo chýba

Sona345

V tehotenstve som mala tiež problém s ekzémom, mne ho veľmi upokojila morská vody. Po návrate z dovolenky som si kúpila morskú soľ do kúpeľa a robila som si morskú vodu doma. Spolu s častým premasťovaním sa mi podarilo pokožku upokojiť

hejka

Na noc Yamseen. na telo Dynamicky hydr.krem striedat so Solarisom vecer, telove mlieko, kupel v soli Camilka, Dakseen tycinka drnona-arche.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na ekzem v tehotenstve - Fórum - ZDRAVIE.sk