Trasie sa mi hlava ked mam tremu, trapas

ta3

to poznam, kedysi davno, ked som nemala terajsie sebavedomie a musela som verejne vystupovat, tiez sa mi to stavalo, je to z napatia, z tremy, da sa to prekonat autosugesciou, ked sa Ti taketo nieco stane, uvolni sa a pomysli si, kaslem ja na Vas vsetkych, ved aj Vy ste iba taki isti ludia ako ja, mnohi z Vas mi nesiahate ani po clenky, ak si toto plne uvedomis, uvidis, ze bude po probleme, ide cisto o problem psychickeho charakteru, ktory mas v svojej hlave a ktory prekonas iba spravnym myslenim, ver mi, mam svoje skusenosti, mam 57 a viem o com hovorim, drzim palce

michaella

Mne sa to stávalo tiež, hlavou mi občas tak trhlo neprirodzene... A strašne sa mi triasli nohy a ruky, nevedela som ani poriadne rozprávať. Preto som dostávala 5 na slovenčine, keď sme mali mať nejaký rečnícky prejav. Nikto nechápal, že to nie je sranda. A najviac som sa bála, ako to bude na výške, lebo tam musíme robiť prezentácie... A na moje prekvapenie som to zvládla úplne v pohode... Z ničoho nič... Aj keď som nevedela poriadne rozprávať, ostatné veci boli v pohode a dodalo mi to sebavedomie, že som sa z toho už možno dostala. Takže asi si zostáva iba veriť a stále si hovoriť, že to bude v pohode a nemyslieť na to, čo sa môže stať, lebo tým, že to očakávame a rátame s tým, si to iba zhoršujeme...

DolceVita

čaute.Aj mna to trápi,horšie je,že som koli tomu utiekla z konkurzu,ked sa na mna pozeralo vedenie,obzerali si uchádzačov...Začali sa mi najprv ruky triasť,zalial ma pot a triasť hlava(ten blbý pocit). Je to strašné.Neviem čo sa to deje,ale deje sa to ked viem že som objektom v niečiích očiach.Som koli tomu v koncoch lebo si akurát zhánam prácu po materskej a takéto situácie nemám rada,ked som vypätá,čo by to bolo hej? ale ked sa mi trasie hlava naozaj niesom schopná ostať v tej spoločnosti.Stredu idem na další konkurz,bože,pripravujem sa na to,ale velmi sa bojim,že sa mi to znovu stane.Ako sa to dá ovládnuť? ak sa dá?Mne nepomohlo dýchanie zhlboka nepatrné...Vôbec..čo robiť? som koli tomu v koncoch.Predtým som nemala takéto problémy

janík

všetky nenormálne pohyby sú spôsobené špatne pracujúcou pečeňou-preliečiť ju a problém zmizne-akupunktúra

sjella

hm, ja preto nesrrrrkam ked sa na mna pozeraju :-D ale podla mna to nie je az tak vidiet... a myslim, ze ked pritomk poriadne vydychnem, to pomoze.. alebo sa mi to len zda?

lissa

No presne aj toto sa mi deje...idem dakde sadnut..a ked pijem kofco ta cisty trapas...moja hlava skace jak chuj...booze taka hanba pred chlapcami...:((

sjella

aj ja som si myslela ze som sama :-D mne sa to parkrat stalo aj ked som bola na kave s nejakym chalanom, ktory sa mi pacil :-D ale sranda bola, ze som vnutorne nejaku tremu neprezivala, len sa mi ta hlava triasla alebo co to robila.. :-)