Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ach tie vlasy

katkamyska

Ahojte, no ja mám takžiež suché vlasy a na korienkoch ale ja som si ani nežehlila ani nekulmovala. mne pomohli od loreal také tri ampulky su to na zničené vlasy. a fakt mi to vlasy oživilo. ked si vlasy upravuješ žehlením určite používaj nejaké prostriedok na ochranu pred teplom

eo

Pripravok OLIVE-CHI
Olivový olej Silk su dve fázy komplexu. Obsahuje Certifikovane BIO Esenciálne oleje. Prírodné oleje a špeciálna zmes výtažkov su vyvinute pre všetky typy vlasov a pokožky na doplnenie a rekonštrukciu. Vyživuje a zároven pomáha pri oprave poskodenych koncekov bez zatazenia na vahe vlasov.Odporuca sa pred Fukanim,Zehlenim vlasom aj na suche vasy a pokozku

lucinda2

keď si žehlíš treba používať kvalitné prípravky na žehlenie a tiež dobre padne napríklad taký zábal z olivového oleja, vajíčka a kondicionéru alebo iný treba si vyhľadať na internete

oh.my.gosh

no nezehlit predsa, budes ich mat este horsie. vlasy do gumicky a hotovo. ja som tak chodila skoro rok a pomohlo. este volakedy strasne davno na strednej som si zehlenim znicila vlasy. nakup si masky, je lepsie nasetrit si na kvalitnu ak mas naizaj velmi znicene vlasy. a teraz si ich zehlim zase ale maximalne raz do tyzdna a pouzivam len kadernicke pripravky, a mam ich uplne zdrave.

purblanka

aj ja mam velmi suché,a používam rôzne olejové zábaly.Nežehlím ich,nekulmujem,používam šetrný hrebeň.V kúpelni samý kondicioner a maska na vlasy...Čítala som ,že velmi dôležitý je aj pitný režim.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.