Medicína Košice

Príspevok v téme: Medicína Košice
Martinka2

Twnto rok maturujem a strašne by sm sa chcela dostať na medicínu lenže až tent týždeň mi prídu poštou tie pdoklady na prijímačky a veľa ľudí ma straší, že teraz je už na to dosť neskoro sa začať na ne učiť :( ... prijímačky sú až v júni a do treaz som si myslela, že to v pohode zmaknem, ale už začínam mať strach či to srtihnem :( poraďte prosím, či mám šancu to zvládnuť, keď biológia a chémia na gymnáziu na ktorom študujem je dosť na vysokej úrovni :(

Martinka2

silanka
fihaa tak ty to mas paradne teda :) ty tiez si davas medicinu vsak?:) aj nieco ine okrem toho?? kazdopadne drzim palce :)

silanka

ja chodim na gymko s tym, ze v maturitnom rocniku mame iba predmety z ktorych maturujem a vsetky ostatne predmety ako matika, fyzika, dejepis a hluposti, sme mali postlacane do 3 rokov a v stvrtom si kazdy volil predmety, z ktorych maturuje.cize mam seminare z chemie, zakladne hodiny z chemie, teoreticke hodiny z chemie a prakticke hodiny z chemie a to iste aj z biologie s tym, ze prakticke z bioly som si urobila minuly rok :)

Martinka2

aj mna by to zaujimalo ja chodim na gympel som v stvrtom rocniku a kedze som v anglickej triede mam len dve hodiny seminarov z chemie aj biologie kdezto klasicke triedy maju po 6 hodin...takze dost je to na nervy....ucit sa matiku a hluposti ktore mi netreba na maturu....a take tempo nahodili v opakovani ze az...

silanka

prijimacky su nic v porovnani skuskiek, ktore su na medicine :D a do kosic na upjs sa bojis, ze sa nedostanes?? akoze nic nie je lahsie ako mat pred nosom vystavene otazky, ktore ti daju na prijimackach aj ked ich je dokopy 3000.sadnes ma zadok a ked ich prejdes 3x vezmu ta urcite. ja mam chemiu do tyzdna 9 hodin a biologiu 6 hodin a chcem ist do martina na medinu a co by som dala zato keby davali otazky :D dufam, ze nedaju tam take veci ako na UPJS na LF, ze take, co by clovek povedal, ze to je maximalne nepodstatne dakde pod obrazkom drobnym pismom, ale kedze su otazkove knihy vydane tou skolou mozu si to dovolit a zvladnes, ja viac bojim, ze ked ma vezmu, co bude potom :D

Martinka2

ity
ďakujem :) tak to som rada, že je šanca že to ešte stihnem :) ja viem, že to bude strašne tažké, ale je to to, čo chcem študovať :)

ity

jasne, ze to este stihas, ked sa chce vsetko sa da, z celej mediciny su skusky to najlahsie co tam mozes zazit, priprav sa na naozaj tazku torturu pocas 6 rokov.pevne nervy prajem

maria.6576

stihnes to za 2 týždne sa naucit respektive zopakovat .... este si ani nevidela otazky a už stresujes ... inac ked sa tam dostanes tak budes mat toho tolko že už aby si sa teraz zacala ucit anatomiu ... ked nezvolnis tempo tak ta vyrazia ...