Strata chute...

Príspevok v téme: Strata chute...
buqe

Dobrý deň. Mám 16 rokov a mám jeden problém.
Jedná sa o to, že za posledný čas (asi 1 mesiac) začínam byť laicky povedané "lenivý".

Ide o to že som stratil chuť robiť niečo čo ma bavilo. Stratil som chuť robiť niečo čo som inokedy robil bez problémov. Jednoducho povedané NIČ SA MI NECHCE... Chovám sa jak lenivý človek lenže to nie som ja. Lenivý ale doslova. Mne sa dokonca niekedy ťaží postaviť sa aj zo stoličky od "lenivosti".

Čím to môže byť spôsobené?

jajka001_

zimna unava :)) ja by som prespala aj celu zimu. tiez sa mi nic nechce a stale by som spala a jedla :))) ked sa otepli, budem sa uz guuľať

Help

buqe-treba zvysit vitaminy......v zime organizmu chyba slnko .
A kopec vyzivnej zeleniny a ovocia.
V tom dovazanom sa casom vytraca mnozstvo....preto nestihas doplnat a preto ta unava.

johnyraketa

tak isto sa citim aj ja, najradsej by som len take nic robil vkuse, a to idem maturovat :), ale co pocuvam hovori to dost ludi ze sa im nic nechce tak mozno kvoli pocasiu :)

buqe

Neviem ale pochybujem... Takto je viacej ľuďom v mojom okolí.. Neviem či to je počasím alebo čo ale je to divné.

datelinka1

možno si chudokrvný. skús doplniť železo, môžeš aj magnézium a vitamíny B skupiny. uvidíš, či príde zlepšenie.