Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlejsi rast vlasov

mojmirasl

Ahoj, samponom pojde urychlit vlasy tazko. Skor tabletkami ak su na to urcene. 7 cm za mesiac je ozaj hodne a je to vymysel urcite. Ja som skusila par mesiacov pred svatbou kvoli ucesu tabletky longhair a tak o plovicu sa mi urychlil rast. ale iba prve dva mesiace, potom som to prestala sledovat. -odkaz odstránený-

vsevedka

Katuš ;), tak si zle merala :-) ziadne vlasy za jeden mesiac 6cm nenarastu a ani vysledky po jednom tyzdni od pouzitia super samponu nie su na mieste. Navyse poskodene konceky vlasov ziadny sampon nezacelí.

jankaaaaaaaaa

tie vyrobky chvali velmi vela ludi. ja som tiez skusala dixi sampon, len sa mi z neho robili lupiny, mozno to je len o zvyku vlasov a pokozky

lienka00

odporúčam DIXI....veľmi dobré pôsobí na rast vlasov - brezový ale aj iné používam.

Táto Firma - De Miclen je na trhu už od roku 1992, čiže určite tieto výrobky nebudú len nejaké hlúposti, keď funguje tak dlho.

Staré výrobky - kvalitné výrobky. :)

Sophie _ 12

V prvom rade je rast vlasov daný geneticky a ked niekomu narastú vlasy o centimeter za mesiac ťažko to ovplivní v budúcnosti hlavné je pravidelné strihanie končekov aspoň o centimeter každé 3-4 mesiace aby vlásky vyzerali zdravé a bude sa ti zdať že rastú rýchlejšie.

Katuš ;)

no a ešte som si natrhala žihlavu uvarila nechala vychladnuť a normálne som si ju naliala na hlavu tiež veľmi pomohlo ;)

Katuš ;)

no ja som mala tiež hrozné vlasy a strašne zničené pretože som si ich žehlila natáčala a tak ... potom mi kamošky poradili šampon DIXI- žihľavový a Luna-žihľavový ... normálne som neverila čo sa mi stalo z vlasmi :) úplne oživené, končeky som už nemala rozštiepené, a vlasy mi za *1* mesiac podrástli o 6 cm ... odporúčam tieto 2 šampony sú prírodné a fakt učinné ;! vlasy rýchlejšie rastú, sú lesklejšie a za týždeň vidíš okamžitú zmenu ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.