Rychlejsi rast vlasov

inanitka

bara017 ja som kedysi mala dosť husté vlasy no postupom času ako vznikli žehličky na vlasy tak mi vlasy povypadávali a zmenšil sa mi objem (ale nie že by som na hlave nič nemala :-)) )
milujem dlhé vlasy preto som si tie clip in zakúpila či už kvoli predlženiu a aj zahusteniu,a mám parádnu hrivu na hlave,ja si dávam celý obsah balenia na hlavu pretože mi to dokážu moje vlasy prekryť,no moja kamoška má velmi riedke vlasy tak ona ked si to nasadí je jej vidieť tie spoje,lebo ich nemá čím prikryť,a určite ti bude stačiť to čo je v jednom balení,je ich tam dosť v rôznych šírkach ale jednej dlžke :)no a na diske ti to nemá nikto šancu z hlavy vytrhnúť nie to ešte odpadnúť to by ťa musel niekto riadne neznášať aby ťa tak vyšticoval že ti ich až strhne z hlavy,neboj je to bezpečné na hlave-neodpadne ti to,ako som už spomínala ja som veeeeeelmi spokojna,stačí ked pojdeš do predajne a tá pani ked ti ich nasadí sa rozhodneš že máš hned krajšie vlasy, u mňa to je aj väčšie sebavedomie :-)

Denz

Rast vlasov
Nevieme ho ovplyvniť – ani urýchliť, ani spomaliť. Priemerná ľudská štica pozostáva asi zo 100 000 vlasov, svetlovlasí majú vlasov viac – až 140 000, hrdzaví naopak najmenej – 80 000. Vývoj vlasov začína v skorom štádiu embryonálneho vývoja, kedy sa vytvára vlasový vačok. Ich počet a druh je daný už pri narodení a v priebehu života sa nové netvoria.

Rast vlasov môžeme rozdeliť do troch fáz:
1. rastová (anagénna) fáza trvá 2 až 7 rokov a nachádza sa v nej 85 % všetkých vlasov. V tejto fáze vlas rastie z matrixu v dolnej časti vlasového vačku.
2. prechodná (katagénna) fáza trvá asi 2 týždne, nájdeme ju u 1 % štice. Papila vlasov postupne odumiera.
3. kľudová (telogénna) fáza trvá tri až štyri mesiace a nachádza sa v nej 10 až 15 % vlasov. Telogénny vlas sa uvoľňuje z papily, pomaly sa posúva hore a zostáva v oblasti ústia mazovej žľazy kým nevypadne. V papile začína nová rastová fáza. Starý vlas je vytlačený dorastajúcim vlasom, ak už skôr nevypadol.

bara017

inanitka, wiwien
ahojte, zaujala ma tu vaša debata:-) ak mozem, rada by som sa ta spytala inanitka,ze ci si vlasy tymi clip priceskami len zahustujes alebo aj predlzujes? Kolko tych pramenov treba na predlzenie vlasov asi, aby to vyzeralo prirodzene? A dobre to drží? Nemoze to niekde na diskoteke odpadnut alebo tak:-) dakujem

inanitka

wiwien jasné že ich možeš žehliť aj tepelne upravovať,ja si ich tiež niekedy prežehlím s tými mojimi aby mi spolu pekne zapadli,v tom balíčku dostaneš aj dva pásiky na testovaciu skúšku,ked chceš napr kulmovať tak si najprv otestuj na tých skušobných,aj farbiť dovolujú ale ja z osobnej skúsenosti to neodporučujem. tak držím palce nech si pre seba nejaké vyberieš :)

sasia

poznate niekto sampon z rady monoi de tahity???
je to vraj luxusny sampon na vsetky druhy vlasov.Stoji dost vela okolo 13 eur ale je vraj vyborny... poznate ?????
neviem ci sa oplati kupit

wiwien

a ešte s om sa ťa chcela spýtať, či si môžeš tie vlasy žehliť,alebo tepelne upravovať,lebo ja mám svoje ani rovné ani kučeravé, tak či by som si ich mohla potom s tými nadrobenými žehliť..dikes zatim a pa

wiwien

dakujem krásne inanitka, no neviem rozmýšlam nad tým musím teda začať šetriť, lebo už neviem čo s týmito mojim vlasmi, je to katastrofa fakt...a teraz mám ešte aj takú farbu, že si neviem na seba zvyknuť, ...nejako sa sama sebe nepáčim, tak musím niečo vymyslieť, len nie a nie to vyzmývať...no hroza..uvidíme..

inanitka

wiwien najlepšie ked pojdeš priamo do predajne,cez net si to radšej nekupuj lebo sa nemusíš trafiť do tvojej farby,ked prídeš do predajne osobne ti ich ta pani aj nasadí,vysvetlí ti ako si to máš nasadzovať,inak je to ľahko nasaditelné,mne to trvá tak 5 minut,copík by sa aj dal spraviť,no neviem či by ťa potom hlava nebolela,ak by si ho mala moc utiahnutý,ak iba tak volne do gumičky tak to nieje problém aj ja to tak viem nosiť,ja som si teraz kupovala 50 cm a vyšli ma na 189 eur,existujú aj 30,40,50,60 centimetrové dlžky a tie sa aj na cene odvýjajú,čím kratšie tým lacnejšie,ved kukni si tu stranku čo som sem pridala,pozri veľkosti ako stoja a pozri si najblyžšiu predajnu od tvojho mesta,ja som z puchova a išla som si pre ne až do žiliny a fakt neľutujem,už v predajni som vedela že ich berem a aj priateľovi sa velmi pačia pretože sam mi povedal že to neni vidno ža ich mam nasadené,takže ak naozaj nad tým rozmýšlaš tak fakt len osobne do predajne. pa

wiwien

inanitka, aj ja som nad tým rozmýšlala, ale dá sa ti aj zopnuť cop potom hore ??lebo či to nie je vidno, lebo kvoli práci nemôžem nosiť stále rozpustené, ale ja mám tmavohnedé vlasy, neviem ako sa to dá kupiť na nete tu moju farbu? a kolko ta to inak vyšlo prosím ťa???a dá sa to lahko nasadzovať na hlavu? či si to budem vedieť aj sama..

inanitka

babeny tie čo plačete po ostrihaní vašich vlaskov,čo tak si kupiť pravé vlasy v clip in a nasadiť na tie vaše? ja si to nemožem vynachvaliť,kupila som si 50 cm dlhé živé vlasy a som nesmierne spokopjná,nikto nezistil že niesu moje,dokonca ani moja mamaina si nevšimla že mám zrazu také dlhé vlasy až ked som jej to povedala,ja mám tak 35 cm vlasy a ked dám ešte tie druhé mám krásnu hrivu na hlave,vrele to odporúčam,kto miluje dlhé vlasy tak neváhajte,ja som ich kupovala v Ziline,majú aj stránku: www.parochne.com