Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlejsi rast vlasov

jankaaaaaaaaa

jasne mozes, ten stirh asi nieje narocny, je to len postupka, ale skor ide o to jak ma tie vlasy natocene. ale zober foto, nech kadernicka vie aku dlzku kde chces

lunda4

Vlasy som si žehlila kulmovala lakovala farbila. No ako to asi dopadlo ? Vysušené krepovvité vlasy ktoré všade stoja rovné nepružné.
Kupila som si masku od gliss kur také čierne vydanie, šampon luna lopuchový má vraj urýchliť rast vlasov, potom vlasovu vodu luna žihlavová, vlasovu vodu od DIXI brezovu. asi po dvoch týždnoch aploikovania vlasových vôd na vlasy som videla rozdiel medzi nafarbenými vlasmi a dost.
potom som si kupila v DM-ke taký mastný "gél" dalo by sa povedat repair anti-spliss serum malo by vám to vyhladit vlasy docela to aj robí čo má aplikujem to vždy po umyťí vlasou na mokré vlasy.
Vlasy mám viditelne v lepšom stave.momentálne nežehlím nelakujem nic nefarbím.

Monii

ja som tiež mala kučeravé vlasy, púotom mi nejak hrablo a stále som ich žehlila, teraz už dobrý rok-dva nežhlím a sú ako boli :)

jankaaaaaaaaa

cim je viac vlas vysuseny, straca pruznost, teda sa aj narovnava.. cize castym zehelnim vlasy nicis a vysusujes a preto uz niesu take vlnite ako predtym

Zaran

Môžem postupom času stratiť svoje prírodné kučery zapríčinené častým žehlemím?Viem že sa žehlením vlasy poškodzujú.

jankaaaaaaaaa

ja som si dnes merala odrasty.. 9mm odrastneych vlasov za 11 dni. a to nepouzivam ziadne zihlavove ani ine vodicky, ani ziadne hadie maste, ani ziadne ine "zazracne" a "zarucene" ritualy na rychly rast vlasov

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.