Rychlejsi rast vlasov

Zaran

Blink_182

Ja sem píšem len to,čo som počula, čo si o tom myslím a čo som už skúšala,ved na to tu mám priestor,nie?

jankaaaaaaaaa

bibisa: zbytocne to tu pisat, proste tie dievcata su presvedcene, ze zo zihlavoveho ci brezoveho samponu jej zo dna na den zacali rast vlasy rychlostopu 3cm za mesiac

User_37597

blink_182
neviem ci sa zaran hra na odbornicku no ked vam tu kadernicka vystudovana 100x napise ze na rast vlasov nepomaha ani sampon,ani sprej ani ziadna vodicka tak aj tak si budete omielat vkuse to iste.

Zaran

To čo je za hovadina?Jedno dievča tu písalo,že si so žehličkou pravidelne ťahá vlasy a z toho jej vraj rastú rýchlejšie!!!Toto je ideálne akurát tak na zničenie vlasov a nie na rast.

Zaran

Na www.diva.sk som čítala,že jedna baba používala hadiu mastičku:Údajne jej vlasy narástli od pliec po pás za 3 mesiace!!A to len z tej mastičky.Akosi som jej uverila :D a tú mastičku som si kúpila aj ja no bolo to zbytočné.Samozrejme že som jej ten drasticky rýchly rast len za 3 mesiace no myslela som si že to trochu pomože.Teraz mám pocit že asi nepomohlo :D.Tá mastička na vlasy nie je vhodná sama o sebe a to žeby z nej vlasy tak narástli za 3 mesiace -no blbosť:D

jankaaaaaaaaa

ja mam skusenosti s maskou wonder na vlasy, teda pouzivam ho ako kondicioner, a nedam na neho dopustit. vlasy mam uplne super

Zaran

Na som našla šampón SALON TEXTURES je to vlastne šampón a kondicionér,no je to pomerne veľká investícia:šampón stojí 23€ a kondicionér 16€ a neviem či sa to oplatí,má s ním niekto skúsenosť?Lebo je mi ľúto vyhodiť takmer 40€.

Zaran

Bola som na stránke www.goga.sk
Je to online obchod.
Našla som tam všeličo-od šamponov,kondicionéro cez masky,laky,
balzamy a neviem čo ešte.Dokonca som tam videla také vrecúško Dixi brezového šamponu 0,13€ za kus.
Okrem Dixi je tam kopu ´dalších značiek Schauma,Gliss Kur,Wella,Nivea,Garnier ...
Je tam kopa druhov kozmetika-telová,kozm. pre mužov,deti ...ale aj dalšie ako potraviny,eko drogéria,pracie prostriedky,dokonca aj hnojivá!
Stačí sa pozrieť,tam si určite každý niečo nájde...