Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlejsi rast vlasov

Zaran

Ano,strihanie končekov obmedzím.Myslím,že
časté podstrihovanie je zbytočné ved keby som ich podstrihovala každý týžden pretože poznám aj takých ľudí,pochybujem že by som sa fest dlhých vlasov niekedy dočkala ja viem,že vyznievam zúfalo :D a možno mojím vlasom venujem priveľkú pozornosť áno ale na mojích vláskoch mi záleží a tak ako všetci a ja chcem mať pekné vlasy ....

jankaaaaaaaaa

zaran: to ze si konceky strihas, nijako neovplyvnuje rast tvojich vlasov. staci ak si ich budes podstrihovar raz za mesiac, 0,5cm naprikald, ale nie preto, aby rychlejsie rastli, ale aby neboli poskodene

Zaran

Konecne rozhodnutie!:D

Rozhodla som sa,ze vlasy nebudem podstrihovat.Pokial viem,tak vlasy rastu od korienkov,nie od koncekov a mne sa konce nestiepia,prakticky nemam s vlasmi ziadne problemy len ich chcem dlhé!:(
Na isty cas prestanem s Revalidom a zacnem brat Biohar tak drzte palce:)

Zaran

Citala som ze na rast vlasov je perfektný Biohar.Kopa ludi co ho uzívali boli s nim spokojni takze teraz sa uz fakt neviem rozhodnut :D asi najlepsie bude pomiesat vsetko :D.Tiez som pocula ze vela zalezi aj od kefy.Vraj by sa mala obcas vymenit a najlepsie su kefy z prirodnych stetin ale to mi pride skor ako blbost no myslim zeby nebolo take strasne vyskusat ......kto vie :D

Zaran

lilliiiiii

Vlasy si podstrihujem asi raz za dva týždne ale len trošičku maximálne 0,5 cm.Myslím,že to stačí už aj to mi je ľúto.Viem,že to znie zúfalo :D ale spravím čo sa dá aby som mala čo najdlhšie vlasy za čo najkratší čas

lilliiiiiiii

Zaran
treba trpezlivost, ta je na to dobra:P inac ako casto podstrihujes? (a ten zinok je vyborny,mne sa osvedcil,aj na vlasy,plet,nechty je dobry)

Zaran

Ja asi tiež prejdem na ten Capillan alebo možno na zinok.Beriem Revalid,umývam si vlasy s Dixi brezovým šamponom a dávam si aj Dixi vody na vlasy brezovú,podstrihujem ich ale neviem možno existuje nejaký rýchlejší spôsob ako rast urýchliť,ked sa to vôbec dá.Chcem čo najskôr dlhé vlasy :(((

lilliiiiiiii

a co tak aktivator rastu vlasov? trebars capillan,su nan dobre ohlasy na nete,idem ho vyskusat, potom niekedy dam vediet:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychlejsi rast vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk