Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po masazi

0vendy

fuu no mne aj busi poriadne srdce nezvladam stresove situacie, a kavu nemozem, nerobi mi dobre, no tak je nacase pit vela:)vdaka za rady

AdamKrt

A je to jasne. Zbytocne pijes caje, ked mas nedostatok tekutin. Hustne Ti krv, srdce namahavejsie pracuje. Meni sa aj tlak v cievach a vznikaju problemy, bolesti.

Pi viac, po troskach, casto. Ked sa vela napijes, rychlo sa odvodnis. Taktiez kava velmi odvodnuje. Ak ju pijes, to sa nepocita ako prijem tekutin. Pri nej musis 2x viac vypit, ako by si mala normalne. Najlepsie kavu ani nepit...

Na tlak je vyborna tinktura z hlohu, pripadne moze byt aj caj. Ale uziva sa to pravidelne a dlhodobo. Vysledky su az po niekolkych mesiacov, kde to reguluje tlak. Lenze musi byt ako regulovat, z coho. Telo sa sklada z vacsej casti z vody a tu treba doplnat. Ak sa neodstrani pricina, odstranovanie dosledkov nebude pomahat....

0vendy

noo ja mam velmi nizky tlak a pijem caje rozne na upravu a skusim lecitin, cely zivot velmi malo pijem proste nepocitujem smad, a ted na to zacinam doplacat

AdamKrt

Tocit sa hlava moze aj z tlaku. Na vyrovnanie mozes brat hlohovu tinkturu /alebo caj/, pripadne to kombinovat aj s tinkturou, ci cajom z jablcnika.

Neni zle si davat aj doplnok stravy Lecitin - precistuje cievky a vlasocnice v mozgu. Odburava cholesterol.

A samozrejme, treba pit vela tekutin - vody. Nie vsak naraz, ale po troske, ale casto.

Ked je zly prietok krvi, ovplyvnuje to tlak, su zavrate, bolesti hlavy atd.

barbinka

tiež mám prácu za PC a práve preto sa treba aj hýbať porpi práci, vykonávať nejakú pohybovú aktivitu.
Ja masáž raz do mesiaca v rámci pracovnej doby a nikdy sa mi hlava netočila.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po masazi - Fórum - ZDRAVIE.sk