Pad zo snowboardu

Príspevok v téme: Pad zo snowboardu
Kooba

Dobry den, Rad by sm sa opytal na niektore veci: Mam 37 rokov, muz, doteraz bez nejakych zdravotnych problemov. Pred 3 tyzdnami som mal mensi pad na snowboarde. Spadol som na na zadnu cast, presnejsie na oblast pod krizami, na plochu zadku. Po pade som mal obrovske bolesti a asi 2 minuty som sa nemohol pohnut. Doteraz som tomu nevenoval vacsiu pozornost, ale bolesti neprestavaju a stale sa to zhorsuje. Uz zacinam mat bolesti az do polky chrbta a az po vnutorne casti bedrovych klbov. Zle sa mi stoji aj sedi, nemozem sa poriadne zohnut a ked stavam rano z postele mavam dost velke bolesti.( ktore pretrvavaju cely den). Navyse mam pocit ako kedy ma boleli aj ladviny. Ten pad bol podstatne nizsie ako su ladviny, takze neviem ci to stym suvisi. Kazdopadne som dost z tej bolesti paralizovany. Este jedna vec: rano mavam dost tmavy moc, cez den sa to potom trochu vycisti, ale aj tak nie je "čistý". Poprosil by som Vas o radu (resp. ake vysetrenie mam absolvovat) a ci tieto priznaky mozu nejako spolu suvisiet. Dakujem