Rodičia mojho priateľa...

Príspevok v téme: Rodičia mojho priateľa...
jajka100

Ahojte, mám problém s priateľovými rodičmi. Sme obaja zúfalí z toho, čo urobiť, aby to bolo už v poriadku. Prosím vás o vaše názory an túto problematiku. S priateľom sa poznáme pol roka, k nemu domov chodím už jeden a pol mesiaca, Pretože sa striedame v navštevovaní sa, pretože sa nevídavame často, iba raz za týždeň kvôli dialke. Na začiatku boli jeho rodičia voči mne milý a bolo vidno, že ich to teší, že ich syn má priateľku, no všetko sa zmenilo. Možno je to dôležité, neviem, ale priateľ má mňa za prvú vážnu známosť, nikoho si ešte nezobral domov a s nikým nechodil vážne. Po čase som spozorovala, že jeho mama je voči mne akási uzatvoreniejšia, priateľ mi povedal, že má len zlú náladu, že on ju pozná predsa len. Bohužiaľ sa mýlil. jeho otec bol naďalej v poriadku, ale začal s tým aj on. Minulý mesiac jeho mama začala vravieť priateľovi, že nemá zo mňa dobrý pocit, že nekomunikujem s nimi, že sa neviem pozdraviť, pričom sa zdravím stále. Vraví, že priateľ sa zmenil, a že je príloš mladý-má 18 rokov a ja 21. Je vraj mladý na vážny vzťah a že nech si ešte užíva. Prešiel určitý čas a jeho mama zase začala. Zakaždým, keď začne priateľovi vyčítať aký je, tak začne s tým, ako sa jej nepáčim. Včera to nabralo už na spáde, povedala, že sa k sebe nehodíme, vraj on je taký sebavedomí a má ambície a ja ho budem ťahať k zemi. Chceli sme spať u neho cez víkend aspoň dva dni, keď sme tak z ďaleka, no nedovolili nám to, včera mu povedala, že keby mal týždňové známosti, či mesačné, tak by im to nevadilo, keby tam spali u neho, ale takto vážne vraj nie. Vôbec sa s nimi vraj nedá komunikovať, nepočúvajú ho a vravia si len a len svoje. Vraj som príliš tichá a neviem čo chcem, a nemám cieľ. Ale ani jeden ma nepozná z nich. Po pravde, ani nemám chuť ísť k nim, ani nemám chuť s nimi komunikovať a pýtať sa ako sa majú, pretože sa hnevám. nevieme s priateľom čo si počať. Na valentína som bola za priateľa, bez ohlásenia, chcela som ho prekvapiť, ani neviete aký bol s toho mimo, že som došla, bol veľmi šťastný.jeho mama sa nezabudla spýtať: prečo musela vlastne prísť?a to ak si predstavuje, že len tak príde? Všetko je podľa nich negatívne, prosím o váš názor. je pravdou, že mám strach s cudzých ľudí a potrebujem trochu viacej čase, aby som vedela bez strachu komunikoVAť OTVORENE. Ale ja chodím predsa len za priateľom a nejdeme sa brať, milujem sa, ale nevidíme do budúcnosti.

darika

jajka
toto je priklad toho,ze niektori chlapi nemaju svoj nazor.Len ta zbytocne zatazil blbymi recami,o ktorych si nemusela vediet.Nestal za tebou a to je to,co som pisala nizsie.Tebe treba chlapa a nie chlapca.Aby sa on vedel postavit za teba a nie aby sa on staval za maminku a ocinka.Do buducna to nic dobre nevesti a bud rada,ze to bolo na zaciatku.

isabella

jajka otras sa a chod dalej a najdi si chlapa, ktory ma vlastny zivot, vlastny nazor a nie je zavisly od rodicov, teda asi skor starsieho...
je mi to naozaj luto, viem, ze je to tazke, ale to rozdychas, drzim ti palce

jajka100

Môj priateľ na začiatku bol veľmi priebojný človek, bol tak sebavedomý, bol proste taký, akeho som vždy chcela. Vždy ma obránil, keď niekto vravel niečo také. No ako prišlo toto s jeho rodičmi, tak to nedokáže.

Včera sa somnou rozišiel. Rodičia mu dali ultimátum. Vraj buď sa so mnou rozíde, alebo môže isť z domu. Stretli sme sa a povedal mi , že on už viacej nezvláda ten nátlak od rodičov. Povedal mi, že mi nikdy nechcel zle a že mu to opakujú tak dlho, že sám nevie čo jepravda, že má pochybnosti a vraj aj predtým keď chodil z babou, ktorá ho podvádzala a nevedel o tom, tak jeho rodičia povedali, že s ňou nemá chodiť a urobil dobre. Vraj ho iba chcú varovať, a povedal mi, že nevie čo je pravdivé už. Rozišiel sa somnou. nebol to on, tie reci, to su jeho rodicia a nic ine. Neviem co si pocat.

rofl

on je na svoj vek prilis taky nesamostatny v presadzovani si svojich nazorov. aj ked chlapi asi byvaju na svoje mami naviazani a preto jej mozno nechce odporovat. a jeho rodicia su zvlastni. nechapem rodicov, ktori chcu mat svoje este aj dospele deti pod absolutnou kontrolou. chore...

darika

A to je prave to,ze on ma 18 a ona 21.Pokial ho treba ospravedlnovat ty,ze je to este dieta,nemal by si zacinat vztah s o 3 roy starsou zenou.V takomto veku je to dost dolezite.!8 rocny chalan je ako 16 rocne dievca.A ona ma 21.Preto som pisala,ze v takomto vztahu by mal byt viac dospelejsi,alebo si potom hladat mladsiu partnerku.A take reci,ako rozpravali jemu jeho rodicia o nej,(aj ked tomu ja neverim),ale to si mal vyriesit sam s nimi a nie to doslova tlmocit jej.

jajka001_

ten chalan ma len 18...a to ze sa zdoveri priatelke mi pride normalne. ved je to ich spolocny problem.
keby mal 30 a stazoval sa frajerke, ze jeho mama ho nemusi, je to o inom. je to este dieta a nazor rodicov je pre jeho zivot dost dôlezity, nakolko je od nich zavisly..

darika

No,takto si ja myslim.Ten chalan je ubohy podla mna.
Taketo veci by som v zivote ako chlap frajerke nehovorila.To,ze maju jeho rodicia s tym problem,by si mal vyriesit sam on v tichosti,aby to tebe ublizilo co najmenej.To,ze ti vsetko a tak vulgarne rozprava,je len to,ze chce polovicu svojej slabosti hodit na tvoju hlavu.Poriadny chlap nema nikdy partnerku zatazovat tym,ze ju jeho rodicia nemusia.To moj nazor.Je to este mlady chalan a ty potrebujes takeho,ktory sa za teba postavi a nie takeho,ktory ta bude zatazovat s jeho maminkovskymi radami.

jajka001_

chudak chalan
podla mna ich moc poslucha. nemozu mu predsa rozkazovat, s kym sa ma kamaratit, koho moze lubit. sa im cudujem, ze nevidia ako mu ublizuju. ked ho kvoli nim opustis a on sa kvoli tomu zruti, ze mu rodicia znicili zivot, nebudu sa citit zodpovedni? a nejdete sa ani brat, ani mat deti, ked sa rozidete, na kazdu frajerku budu nieco mat...nech si to tvoj priatel uvedomi...oni mu nemaju co kecat do vyberu zivotneho partnera. nakoniec mu vyberu nevestu oni?

Matyo

Jeho rodičia sú dosť švihnutý lebo toto neni normálne. Bude musieť čím skôr sa osamostatniť lebo ho zničia.