Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potia sa mi nohy

Príspevok v téme: potia sa mi nohy
stone55

dobrý den!
určite mi poradite niečo čo by mi pomohlo pri mojom probleme:potia sa mi nohy a to nezavisle od toho,či je teplo alebo zima.čo sa týka hygieny a nosenia bavlnených ponoziek,či kozených a nie umelých topaniek,to dodržiavam,ale verte mi,ze ako zene mi je to velmi neprijemné.Kupujem si aj spray,ktorý potlača potenie..bola by som rada,keby ste mi poradili,s akým konkretnym pripravkom mate skusenosti,ktorý pomohol,alebo nejaku inu radu,sposob,ktoý zabral aj vam.dakujem

Joži

Ešte by som tu chcel dodať k tej mastičke PediCare24 aj web stránku www.pedicare24.sk a ak by mal niekto záujem tak si to môžte objednať na tel.č 0905836472.

Joži

Dobrý deň všetkým. Ja som trpel dlhé roky s problémom potením nôh. Dosť dlho som užíval aj spreje a rôzne maste ktoré nemali žiadnu účinnosť. A tak som sa s týmto problémom obrátil na lekára ktorý mi poradil aby som skúsil PediCare24.Vraj to odporučil viacerým ľudom a hovoril že mu chodili ďakovať, že hneď po prvom použití sa zbavili potenia nôh. Ja som tomu prve nechcel veriť ale tak som si povedal že to vyskúšam a tak po použití tejto zázračnej mastičky som sa prvýkrát zbavil poteni nôh. Veľmi mi to pomohlo.

Help

Veľkú úlohu zohráva aj psychika. Ak patríte medzi ľudí, ktorým sa potia dlane v stresových situáciách či pri rozrušení, možno podobne trpia aj vaše nohy. Tu je vhodné obrátiť sa na lekára, ktorý môže predpísať lieky, ktoré dokážu znížiť vaše psychické napätie. Vyhýbajte sa však aj povzbudzujúcim látkam a nápojom, napríklad kofeínu či nikotínu.
Domáce a prírodné lieky
Do boja so spotenými nohami môžete vytiahnuť aj prírodné zbrane. Osvedčil sa napríklad kúpeľ z prasličky roľnej. Dve polievkové lyžice prasličky zalejte litrom vriacej vody a nechajte postupne vychladnúť. Nohy ponorte do kúpeľa a nechajte 20 minút pôsobiť.
Podobný kúpeľ môžete pripraviť aj zo šalvie, alebo z dubovej kôry. Tú treba posekať nadrobno a desať minút povariť v litri vody. Ak nemáte práve po ruke žiadne bylinky, vykúpte si nohy v vode zmiešanej s morskou soľou, jedlou sódou, alebo šálkou octu.
Pomáhajú aj kúpele v roztoku octanu hlinitého, ktorý sa riedi teplou vodou v pomere 1:15 až 1:30 alebo slabo ružovom roztoku hypermangánu.

jancecka

mojmu bratovi pomohol taký biely prášok, ktorý si vždy nasypal do topánky, on sa potom rozpustil ale nohy mu po vyzutí nesmrdeli, no nezastavilo to potenie. Akurát predišiel nepríjemnému trapasu na návšteve, kde sa trebalo vyzuť.

hejka

To nie je pricina obuvy ale tvojho metabolizmu. Daj si vysettrit kyselinu mocovu nabeh na DNU, stitnu zlazu a pod. Mozem poradit co robit, ak mas zaujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potia sa mi nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk