v kolektive som stale soliter hoci som dost komunikativny typ

Príspevok v téme: v kolektive som stale soliter hoci som dost komunikativny typ
skoda

mam problem ktory ma trapi od ZS. som vesely a komunikativny clovek viem sa zabavit hocikde a s hocikym s nikym nemavam problemy. no moj problem je ten ze v kolektive som vzdy sama pretoze sa kazdy da do nejakej skupiny po dvoch ze si kazdy najde toho svojho cloveka s ktorym je stale a vsetko s nim robieva (myslim zdrziava sa prri nom alebo v ramci skoly rozne projekty) no ja nemam nikoho proste som sama a je mi z toho riadne zle lebo zazivam to uz 3 krat. na zakladke na strednej a teraz aj na vyske...stale som myslela ze sa to zmeni ale nie. vzdy som ja ta tretia...hoci ked sa bavime je to fajn... len vzdy ked uz je nieco specialne vsetci ma odsunu nabok... viete je to dost smutne ked sa bavime vsetci spolu a akonahle nejaka uloha alebo daco tak som automaticky vyradena...nechapem to proste... :(

mate59

prečo by si sa mala k niekomu pridávať.Ak si dobrá a sama úlohu zvládneš na 100%, buď sama a ak budeš najlepšia, hneď sa k tebe niekto pridá.A potom zistíš, ako kto ku komu,sa prikláňa.

Deee

ozaj musi byt niekto aj treti, aj mne sa to sem tam stavalo a ten pocit nie je prave prijemny a kolko som sa aj narevala doma pekne do vankusika :-)...a dnes mam spokojny zivot, dnes som ja ta co si vybera...
nespoliehaj sa na druhych, ver sama sebe a chod za svojim cielom...

skoda

ved to ze vzdy....od ZS a pritom naozaj nemam konflikty s nikym som vesela komunikujem zucastnujem sa na akciach s kamaratmi....ale vzdy som akoby navyse co sa tyka tohto...uz som zufala no...

skoda

tam to nejde ze predbehnut to ja by som rada hej...ale tam ide o to ze nappriklad sme 3 baby kamosky...vychadzame spolu velmi dobre. ale byva aj napriek tomu ze si vsetky tri skvele rozumeju tak dve si rozumeju este viacej a tu vznika problem lebo ked sa zada uloha tak ja som vzdy ta tretia...uz neviem ako to mam inak vysvetlit...:( proste ze tie co si rozumeju viacej tak sa spoja a ja som sama...

skoda

ved to ze necakam...lenze ja som vzdy v takej partii kde je neparny pocet a ja som navyse...chapete? proste zada sa uloha do dvojic a ja mozem ist....som vedela ze asi ma nikto nepochopi...skoda no...