Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lymfosarkom surne :(

Príspevok v téme: lymfosarkom surne :(
ella20

ahojte. uvedomujem si, ze toto forum sa tyka ludi a ludskeho zdravia. ale zrejme kazdy kto ma psika pochopi ze sa informujem kde sa len da :( dnes nam prisli vysledky z histologie a je tam ze ma lymfosarkom.teda zhubny nador lymfatickeho tkaniva :( zacalo to tak ze sa mu urobila pri analnom otvore hrcka. teda skor to vyzeralo ako vyrazka a krvacal z toho.nie vzdy,len ked sa obtrel ked sedel alebo po stolici. tak sme boli na operacii a vraj mu to vybrali cele.robila sa histologia a teraz prisli vysledky s tymto zaverom. mate niekto skusenost? ze by ste mi poradili co robit ako.. alebo poradit nejakeho ozaj dobreho veterinara,resp. veterinarnu kliniku :( nerozumiem preco sa to stalo z coho to mohlo vzniknut.ma kvalitnu stravu,je to jazvecik a ma aj specialne granulky pre jazvecikov, davame mu tablety na klby a dokonca pol roka mu davame betaglukan.nehnevajte sa ze to miesam sem ale ozaj potrebujem aspon nejaku radu odporucenie :( dakujem..

Nani

Dala som si do google lymfosarkom u psov a poplakala som si nad príbehom Moma pani Ťavodovej.
Dozvedela som sa, že treba čím skorej začať s liečbou. Je mi z toho smutno.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.