Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážka pri konečníku

tamms17

dnes som po stolici mala na toaletnom papieri kvapky krvi. v zrkadle som zistila ze mam na konecniku dve bozulky nieco ako vacsie vyrazky. bez farby a nebolia. strasne sa bojim prosim pomozte mi...poradte...mam 17

gogosej

ahojte..už týždeň som mala takú malú bobuľu pri konečníku a posledné tri dni sa mi tam urobilo niečo podobné vyrážke. dnes to už bolí keď to tlačím a je celkom nevýrazná a trochu bielej farby. niekto poradiť čo to môže byť a ako s ním skoncovať? dopredu ďakujem

zirafa

Vcera sa mi objavila akoby vyrazka pri konecniku,boli a svrbi,je taka podlhovasta,myslela som si ze je to hemoroid,ma na povrchu take biele pupence,je to take zdurene a vedie do konecnika.Strasne sa bojim,lebo som tehotna a neviem co to je,nechcem ohrozit babatko.Poradte,ked sa da aj odborne.Dakujem

letnička

a nemá to na povrchu na omak malé pupáčiky? lebo keď to svrbí a bolí mohol by to byť aj herpes :-(...inak neholila si sa pred tým staršou žiletkou? môže to byť aj od toho

levicaaaaa

jejda, k lekárovi??? s vyrážkou??? normálne sa jej spravila vyrážka... :D a posielate ju hneď k lekárovi :D

Help

len ty nic netlac:)))
lebo sa ti to riadne zapali a to uz bude len boliet:)
nechaj to v klude par dni nech to dozreje a potom ti to pukne aj same:)

papučkaa

moja len to vytlac riadne boli to ale musis budes to musiet tlacit castejsie nech to ide von o par dni to prejde

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrážka pri konečníku - Fórum - ZDRAVIE.sk