MAKEUP, ktorý neupcháva póry a nezhoršuje pleť.

sibalka:))

hej od max factoru...stoji cca 15 euro myslim...je dobry ale nie pre ludi co maju mastnu a problematickejsiu plet ako mam ja..po case sa mi T zona leskne :(( a ani nekryje velmo,skor stredne

sejfy

mne sa zdali tie odtiene všetky take svetlešjie..tak najdeš podla mna.) a ten lasting performance je od max factoru že?...je dobrý?

sibalka:))

ved toto,dost vela ludi..este viac ako lasting performance ktory pouzivam teraz..no a cojaviem..nadsena niesom...ale aspon sa neotiera o oblecenie...tak ked mi dojde vyskusam asi tento dermacol...len zase som bleda,dufam ze budu aj odtiene

sejfy

sibalka

ja som ho mala,ale neviem..nekryl niejak extra a robil mi masku,ale mala som svetlejši odtien tak to možno preto..tmavši možno bude dobry:))

sibalka:))

ja zase musim povedat ze dermablend..hroza..-mam aknoznu plet...a teda aj dost mastnu....a tento make up...po prve posobil ako maska,omietka...po druhe ma hrozne odtiene...15 som ako smrtka...25 ako opicka oranzova...po tretie...strasne sa leskol a otieral sa...tak neviem...to uz je lepsi ten aknecolor

Miisa

ja pouzivam od VICHY ,,Dermablend" je vazne dobry stoji cca 20 eur... je sice drahy a ked si ho pozriete zda sa vam na tu cenu aj maly ale vazne staci uplne malicko a na pleti je dobry..plet osetruje a neucpava pori pouzivam ho cca 1 mesiac a som s nim spokojna.

jancecka

ja som začala používať značku DERMACOL a neškodí mi, akné mi neubúda ale ani nepribúda. Aj sestra je s touto značkou spokojná.