Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nohy - stehná

0vecka

no vidis akoze nebudem ti hovorit ze stehna mas pekne lebo som ich nevidel ale ked si ma chlap vybrat ci vecsie stehna alebo mensie prsia.... myslim ze je to jasne :)

aurra

tak tiez sa mi dako nepacia ti emodelkovske postavy a skor ma aj zaujme baba ktora ma co to do seba ale ked tak tak nech ma to telo aspon pevne a o to mi ide ...spevnit spevnit spevnit ked nie ani schudnut..ale viem ze co to som schudla a teraz mi to ostalo nespevnene..a aj z tych prs co to mi ubudloa uz nechcem viac :) nepacia sa mi male :P

0vecka

2 aurra no dobre si to rozmysli :) mozes poslat niekam napr foto co si o tom myslia ostani lebo samam sa nemusis dobre posudit a mozno potom nebude lahke pribrat do tych prs

vies mne ide o to ze sa mi pacia skor plnsie slecny a preto som vzdy proti chudnutiu ked to netreba :)

aurra

ste zlati ako ste to tu rozprudili :)
najviac z mojho tel ama trapia tie nohy ... z nich by som chcela schudnut najviac alebo to aspon spevnit nech to krajsie vyzera ... prijmem aj celkove chudnutie len zas ma stve ze schudnem z prs to je asi to najkrajsie co na sebe mam heh :)

0vecka

ok to som aj ja rad

mne len ide o to ze to je uplna somarina ze siroka vnutorna strana stehien 50% chlapov si to ani nefsimne a tych zvysnych 50% to nemusi vidiet ako problem a ked zacne davat orbitrek popripade drzat dietu tak sa jej moze pohnojit zvysok inaq celkom peknej postavy....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nohy - stehná - Fórum - ZDRAVIE.sk