Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zosupava sa mi krem, co s tym?

Príspevok v téme: zosupava sa mi krem, co s tym?
amirass

mam taky problem,

beriem uz stvrty mesiac roaccutane a plet sa mi rapidne zmenila az poriadny mesiac, kedy uz nemam pomaly ziadne akne, len flaky a jazvicky. moj problem je ale vyber kozmetiky. zostala mi strasne sucha plet. najskor som skusala vichy, lebo som chcela podporit to zlepsenie, ale sialene ma nocny stipe a po dennom mam taky biely film na tvari a v zasade mi robi to, co aj ine kremy lahsie (lebo sa bojim zatazovat plet pripravkami na suchu plet) - natriem sa a potom, ked si prejdem rukou po tvari, akoby sa mi zosuchaval, viem si ho akoby stiahnut v takych tych sulcekoch (pisem ako hotentot, ale fakt to neviem lepsie vyjadrit).

co s tym? rada na kremy? hydratacny alebo na suchu plet? momentalne mam hydratacny garnier, lebo uz neviem do coho investovat, ale aj LRP aj yves rocher mi obe zacali casom robit to iste.

klarka1

no ty kokos, precitala som si vas, potom som si vygooglila neziaduce ucinky, len tak pre zaujimavost, k tomu tam bolo aj zopar obrazkov deti matiek, co to brali a mam dost. nedokazem si predstavit tu sracku, v akej by som musela byt, aby som si to dala niekedy do ust...

siisa 25

a este nieco Lenkaaa vyskusaj ten roaccutane ak Ta to tak trapi ja som si to dala tiez preto,ale musim Ta na nieco upozornit prvy mesiac alebo dva liecby mozes mat hroznu plet,napriklad ja som skoro mesiac radsej ani ked som nemusela nechodila po vonku,ale potom sa Ti to vycisti uplne a budes mat pokoj,a myslim ze na ramenach a tak to zabera skor ako na tvari,ale aj tvar to uplne vycisti,ak Ti ostanu fliacky je vhodne absolvovat chemicky piling u koznej doktorky,alebo laser ale az po ukonceni liecby,noa budes mat pocas liecby strasne suche pery a pokozku

siisa 25

suhlasim s tebou Lenkaaa,akne je humus,mam ho tiez od jedenast rokov a strasne ma trapi,mala som ten roaccutane pomohol mi ale potom sa to vratilo,ale tebe sa nemusi,je to svinstvo,ale to skoro vsetky lieky,a ked to niekoho s prepacenim sere tak vyskusa hocico ja to poznam,mam tiez hlavne v zime zapalene akne a je to otrasneee,mam depky,ja berem stale antikoncepciu to Ti nepomaha mne pomahali vsetky na akne okrem novej qlairy co mam teraz

amirass

dik za komentare, kocky.

vyskusali sme uz vsetko a jedine roaccutane zabera. neziaduce ucinky su sice napisane rozne, ale moja psychika je viac ako v poriadku. humus to sice mozno je, ale to je aj hak a dnes snad uz vsetko. otehotniet sa nechystam, takze v tomto smere ok.

len tie kremy, zeny, nejako musim domysliet :D lebo bez nich ani makeup nejde a to je este teraz dost nanic.

aluska

ved ho kludne ber, ja by som to nebrala
ja sa na to pozeram trosku z inej strany, moja mama je doktorka a ver tomu alebo nie je to strasne svinstvo, jeden z neziaducich ucinkov je aj samovrazda alebo tazke depresie, aj to sa uz kvoli tomuto lieku stalo
ale ved kludne ho uzivaj dalej a necuduj sa ked budes mat vyschnutu kozu na celom tele ako stara babka

lenkaaaaaaaa

to som nepovedala, ale popisala som ti jeden problem, ktory tazko podrypava psychiku a na ktory ziadne lieky a procedury nezabrali a tak jedina vec, ktora mi este ostala su lieky roaccutane (podla odbornikov je to najucinnejsi liek na akne).. tak preto ho nieze chcem vyskusat, ale ja ho proste potrebujem aj ked je to svinstvo, ale nemam na vyber.
takze sa skus zamysliet nadtym ci zena radsej bude trpiet takyto problem, alebo bude do seba pchat pol roka to svinstvo

lenkaaaaaaaa

a aluska, dovol aby som ta opravila, zena nesmie otehotniet 5 tyzdnov po skonceni liecby, nie dva roky ako si spominala ty.

lenkaaaaaaaa

aluska nemusis mi o tom lieku nic vraviet, ja ho poznam.
predstav si ze mas akne od svojich 11 rokov. mas celu zapalenu tvar posiatu 1000 vyrazok, tie hnusne vyrazky sa ti robia nielen na tvari ale aj na dekolte, prsiach, ramenach, chrbte! nemozes si obliect tricko bez rukavov, tielko, nemozes ist na kupalisko, tricka s kratym rukavom si musis najst v obchode take ktore ma dostatocne dlhy rukav aby ti zakrylo vyrazky. predstav si ako by si sa citila pri novom partnerovi keby ta siel vyzliekat.... a skus s takym niecim zit 12 rokov...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.