Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krv z nosa

mjanik

tečenie krvi spôsobuje špatná práca sleziny,dajte si ju preliečiť akupunktúrou,na 1 - 2 sedenia by to malo prestať

cokoladka898

aj mne v poslednom case tecie z nosa krv...niekedy viac inokedy menej. ale co som zpozorovala ked mi tecie krv a vyfuknem zrazeninu tak to potom prestane...v com moze byt problem?

Tessy006

ked som bola malá, tiež mi často tiekla krv z nosa, raz to už bolo veľmi kritické a oco zavolal záchranku..ako píše ewiqa, skús ten vitamín c a ešte železo

ewiqa

gvghvgh.......mne tiez dost casto tecie krv z nosa...bola som u doktora a povesal ze mi chyba vitamin c...zacala som ho uzivat a uz mam po probleme....sak vyskusaj..mozno pomoze..

evqa

gvghvgh.......mne tiez dost casto tecie krv z nosa...bola som u doktora a povesal ze mi chyba vitamin c...zacala som ho uzivat a uz mam po probleme....sak vyskusaj..mozno pomoze..

Kikuškaa

Mojej babke tiekla krv z nosa tušim aj 3x do týždna a celý deň nedalo sa jej to zastaviť a nevedeli jej pomôcť ani na ORL. Raz jej tam aj niečo s tým robili pomohlo to na mesiac apotom znova až do jej smrti chuda. tak mi jej bolo luto asi tri posledne roky sa s tým takto trapila stale musela mať kapesnik pred nosom aby jej to tam stekalo. Z čoho to mohla mať? Slabe cievy v nose?

lalatata

mne tiekla krv z nosa keď som začala používať iné kvapky do nosa, ale aj teraz sa mi bežne spustí, môže to byť vraj nedostatok vitamínov. kamoškina mama je lekárka, ona vravela :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krv z nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk