Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ceresne v zime

lost

"We do not ship cherries, however, if you are in the area, you can pick them up everyday when in season."

Ajeje, cize jedina cesta ako sa dostat k ceresniam je letenka do USA alebo Cile :D

To sa radsej zamrazim do maja aby som nemusel cakat :D

darika

v malinach?Ved tam su cerviky ako v tych ceresniach.
A co sa tyka toho mrazenia,treba to len oddelit od masa a nenapachnu.Su specialne sacky na zatvorenie.Nikdy sa mne nedostal cez ne pach.

poliewoocka

a co sa tyka cervikov, tych ceresnovych a visnovych spapam..tie mi nevadia:) v malinach, ceniciach a jahodach nie su..jedine, co otvaram su slivky..tam su hnusne tucne:((

poliewoocka

Hmmm...mrazene nie je bohvieco:( a hlavne,ked to date do suflika s nejakou zabijackovou mnamkou:D napachne.. da sa aj natrafit na cerstve..niekedy mate aj stastie a chuti to ako ovocie:)nie len nieco umele vodnate.. ja sa dostanem k ceresniam tak asi na tyzden a to na posedenie som schopna zjest aj 5 kil:D a potom fucim ako slonica..co uz..maniak na ovocie:))..teraz ste mi nahnali chute..mmm

darika

lost
my mrazime vsetko,co sa neda v zime kupit tak chutne ako v lete.Ja som si sem doniesla dokonca aj mrazene cucoriedky.Od jahod,cucodky,dokonca aj cerveny dynu sme sadrovali.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ceresne v zime - Fórum - ZDRAVIE.sk