Ako mu to povedat

Príspevok v téme: Ako mu to povedat
larra

MAM PROBLEM S PRIATELOM.VOBEC NEDBA O HYGIENU.NEVIEM AKO MU TO POVEDAT ABY SOM HO NEURAZILA,NAJHORSIE TO JE S TYM JEHO UMYVANIM ZUBOV.NEUMYVA SI ICH VOBEC.JE TO UZ ALE NEZNESITELNE KED SA KU MNE NAHNE,ALEBO ZIVNE NO OZAJ SA MI ZDVIHA ZALUDOK.DALEJ PRACUJE V BARE CHODI DOMOV ZAFAJCENY,ALE NIE ZEBY SA OSPRCHOVAL PREZLIEKOL,ZALAHNE V TOM V COM BOL CEZ DEN A DALSI DEN V TOM IDE DO PRACE.ESTE SI NA SEBA NAFUKA SPREJ NO JE TO HUMUS.PREDTYM TAKY NEBOL....ODKEDY SPOLU ZIJEME JE TO NEZNESITELNE.

buqe

IP je jedinecna ale na jednej ip moze byt aj viac ludi naraz (pokial ide o internet kaviaren alebo rozsirena siet v domacnosti alebo firme). inak tento web neukazuje prve dve ciselne hodnoty v IP Adrese (xxx.xxx.xxx.xxx) cize tie prve dve hodnoty mozu byt uplne ine. vela pripadou som uz zazil s takýmto niečím.. :)

meggy10

darika niekto si tu robi prcu a nie len jeden, pamatas si ako pisala ze dnes jej zistili leukemiu ako to ma povedat babke, ci ma ist na kubu, alebo do argentiny a podobne zvasty a vacsinou to boli smutne pribehy hej aj este ma HIV:o))))

darika

meggy
tak ma teda stastie,ze ma ten nos upchaty,lebo popri tom humuse aspon nemusi citit aj smrad.A na dovolenku sa potrebuje ist zase nadychat cerstveho vzduchu.Ale naco vlastne,ked nema cuch?
Chi chi

darika

ako vies,ze predtym taky nebol?No,uz ta ma istu,tak sa nemusi o seba starat.Kazdy vecer,ked bude mat prist domov,mu priprav na postel uterak,sampon a zubnu kefku s pastou.Snad mu zapne.

ejuja

Ani by som sa k nemu nepriblizila, alebo ho vyprevad z domu - nech sa taky spinavy ani nevracia.
No fuj - vsak by som nemohla pri nom ani sediet, ani lezat...
Proste mu to povedz z mosta do prosta nech sa o seba viac stara alebo nech ide....