Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žalúdočné problémy

Príspevok v téme: Žalúdočné problémy
hviezda 23

Ahoj, mám problémy zo žalúdkom, už cca 4 mesiace, keď dačo zjem, je mi hneď nevoľno a na zvracanie, posledý mesiac pravidelne zvraciam i keď len čaj vypijem. Bola som už na endoskopii, no ani po tabletkách mi nie je lepšie. Nedržím žiadne diéty, vyskúšala som už aj liečiteľa no bezvýsledne. Prosím o radu čo mám ešte vyskúšať.

joni_

Na alergiu mam dietu, odkedy ju drzim dost sa mi polespilo, a tiez mi pomohli probiotika, tie treba uzivat dlhodobo aby mali ucinok. No a na Sjogrenov syndrom mam lieky, ale to je liecba celkova, zamerana na podstatu ochorenia, nie priamo na zaludok.
Ked uz je velmi zle tak si dam tak 24 hodin len suchare a horky caj. Ale tiez pozor na tie caje, ak mas nahodou alergiu na nejaku bylinku tak ti to este viac ublizi.
Inak na potravinovu alergiu sa davaju aj tabletky, vzdy pred jedlom, aby tlmili alergicku reakciu, ale zaklad je vyhybat sa potravinam, na ktore si alergicka.

hviezda 23

Joni a máš na tú alergiu a Sjogrenov syndróm aj dáke lieky na stále užívanie alebo len stravu ktorú môžeš konzumovať?

hviezda 23

Tehotenstvo je vylúčené, potraviny som zatiaľ neodsledovala, ale už mám strach dať dačo do úst. Stres nejak extra nie, aj keď kto ho v tejto dobe nemá...
Čajíky pijem, už som si zvykla aj na tú hroznú chuť byliniek, sladkosti som úplne vylúčila z jedálnička.

joni_

a nemas aj nejake stresove obdobie, alebo problemy v rodine atd.? mas aj nejake ine zdravotne problemy okrem zaludka? ja mam funkcnu poruchu travenia, nie je tam nalez len to zle funguje. Po case mi nasli este aj potravinovu alergiu a Sjogrenov syndrom - to je vysychanie sliznic aj v ramci travenia.

agaven

ja som zaludkarka už roky . Ked sa vyluci aj tehotenstvo tak by bolo dobre nieco davat na zaludok casto jablka na travenie zaludocny caj ja pijem zajecicku horku maju v lekarni modra flasa zalezi ak tam je cosi treba to vyplavit nap. mne zle robia supy z rajcin paprika atd... chod do obchodu a kup ako sumieka to vyzera vola sa to mineral tak to si davaj do vody aspon 4 dni je to vyborna vec na uvolnenie ale ak mas doma sodu bycarbonu aj ta zabera je toho až až ak je vsetko ok tak neviem vetsinou povedia ak je problem zapal bacil ...tak neviem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žalúdočné problémy - Fórum - ZDRAVIE.sk