Ako ste zistili ze ste tehotne?

Príspevok v téme: Ako ste zistili ze ste tehotne?
usiko

Ahojte,

ano, ano, viem....je to na googli, vsetky tie priznaky podla ktorych sa to da zistit......

...ale ako sa to prejavovalo u vas osobne? Ake boli tie uplne prve priznaky, ktore vam povedali, ze ste tehotne? Okrem vynechania menzesu, samozrejme....

.....a...menzes vynecha hned v ten prvy mesiac? teda ak pride tak urcite nie som tehotna?

.....ja uz si na sebe vsimam kadeco a hovorim, ze co ak konecne...a nic....

isabella

usiko, drzim ti palce, rozhodne daj vediet aj v tej druhej teme, ja sem moc nechodim a momentalne budem tiez cakat ci menstruacia pride alebo nie

anuska33

ked som bola ja tehotna tak prvy mesiac namiesto menstruacie som mala len slaby hnedy vytok,vracala som kade som chodila,citila som napatie v prsiach a zvacsenie a bolelo ma brucho ako pri menst.

Morzsi

usiko ak ničo budeš potrebovať ozvi sa ja mám doma dosť odbornej literatúry ...
vyhľadám a keď budem mať čas napíšem drž sa !

usiko

Morzsi,

dakujem, viem si vygooglit priznaky tehotenstva......ale ako som uz pisala v uvode, chcem sa popytat dievcat na priznaky ako ich mali ony v reale.....ale aj tak si zlata......

jancecka, odpisala som ti....

Veronika1603

ja som zasa mala priznaky presne ako pri menstruacii,takze som cakala ze ju dostanem a nic,strasne ale starsne ma boleli prsia(presne ako pred menstruaciou....lenze to bolo tak ze my sme vedeli s priatelom ked sme si raz nedavali pozor,na to tyzden som si robila test a ten bol este negativny...ukazal mi ze som tehotna az druhy a treti test,asi 3 tyzdne po nechranenom pohlavnom styku..takze tak u mna

Morzsi

usiko ja poznám akupunkturistu ku kt sme obaja chodili ordinuje v bratislave v gabčíkove a vo váhovciach
je to vojenský lekár MUDr. Tibor Baláž

tel číslo : 0905 659366

čo sa týka tehotnosti:

klinické príznaky tehotnosti:

1. neisté príznaky:
a) celkové
- zmeny nálady
- únava
-sklon k závratom až k mdlobám
najmä v preplnených miestnostiach

b) príznaky tráviacich ústrojoch
- ranná nevoľnosť až vracanie
- zvýšené slinenie
-zmeny chuti
- túžba po dráždivých pokrmoch

c)pocit napätia v prsníkoch a tvorba kvapôčok mliečnej zaklalenej hustej tekutiny - KOLOSTRA

d) častejšie nútenie na močenie

2. Pravdepodobné príznaky tehotenstva
- vynechanie menštruácie
- u 7% žien sa zjaví slabšie krvácanie v termíne menštruácie raz i viackrát za sebou.

3. Isté príznaky tehotnosti:
- vyštrenie gynekológom
- zväčšenie brucha
- beta HCG pozit v krvi a v moči

mne nebolo nič. keď som už mala potvrdené že som tehotná iba večer keď som si ľahla spať krútil sa so mnou celý svet za celý čas som vracala asi 4x aj to len preto že som mala migrénu.
ja by som mohla počqas tehotnosti hory prenášať nikdy mi lepšie nebolo.

Usiko treba veriť a bude .
Choďte sa dať obaja vyšetriť a potom uvidíš tak ako som písala základné vyšetrenia sú zadarmo nečakaj choď .

o týždeň tam ide sestrnica tiež hlava v smútku a stále sa obviňuje ...

ona si myslela že gyn fiv bude konzultovať všetky výsledky s jej gynekologičkou ...

bola na omyle , keď som jej vysvetlila , že čo ju čaká a keď tam raz otvorí dvere a lekár pozrie papiere on už nebude konzultovať s jej obvodným gynekológom . iba jej vystaví záverečnú správu ...

-