Ako ste zistili ze ste tehotne?

Príspevok v téme: Ako ste zistili ze ste tehotne?
usiko

Ahojte,

ano, ano, viem....je to na googli, vsetky tie priznaky podla ktorych sa to da zistit......

...ale ako sa to prejavovalo u vas osobne? Ake boli tie uplne prve priznaky, ktore vam povedali, ze ste tehotne? Okrem vynechania menzesu, samozrejme....

.....a...menzes vynecha hned v ten prvy mesiac? teda ak pride tak urcite nie som tehotna?

.....ja uz si na sebe vsimam kadeco a hovorim, ze co ak konecne...a nic....

jancecka

tak pozri usiko, bola som nešťastná lebo viac ako rok sme sa snažili o bábo a nič, a snažili sme sa napriek tomu, že mi doktori povedali že mám neprechodné vajcovody. tak nejaký menzes ma ani tak netrápil. Až keĎ som prestala posledné dva mesiace akosi na to myslieť, a zmierila sa s tým, že nás čaká umelé oplodnenie, prišlo to samo. Neviem či sa stal zázrak, ale pomohlo to. Bola som aj dva krát u liečiteľa a mal na mňa výborný vplyv. Tak sa nestresuj a nemysli na to, ono to určite príde ak to má prísť :D

usiko

jancecka,

no to ste dobri....menzes nepravidelny a podarilo sa, gratulujem este raz.....

...ja ho mam pravidelny, teda viac menej a velmi to nejde...fnuk....

jancecka

mne to povedala až doktorka v 6 týždni. Nevedela som to ale mala som príznaky ako zápcha alebo hnačka, a nafúknuté brucho. Len som to nepripisovala tehotnosti. A keďže moja menštruácia bola asi taká že raz za dva až tri mesiace tiež som to nepovažovala za tehotnosť :D