Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mám dosť všetkého hlavne svojej matky

Príspevok v téme: mám dosť všetkého hlavne svojej matky
zuzka2425

ja už neviem čo robíť, som maximálne nešťastná a môže za to z časti moja mama.
Vkuse domna rýpe, každý den vymyslí niečo nové, nepáčia sa jej moje vlasy, mala som ich blond nech si ich dám na hnedo mám hnedé teraz nech si dám blond. Vkuse mi hovorí aká som tučná pritom mám 58 kg, a výšku 172 cm, ok priznám sa trochu som pribrala ale začala som cvičiť ona na to, že tie cviky sú pre invalidov čo ja robím, pritom mi peniaze do fitka nedá. tu je další problém, neviem si nájsť prácu, chodím externe na výšku 3 rok mala som nastúpiť do jednej firmy, ale nakoniec ma kvôli kríze nevzali, v kuse len narieka že ona si nič nemôže dovoliť, pritom peniaze mi dala maposledy asi v novembri. Rozmýšlam že by som odišla z domu citím že už chcem za seba sama rozhodovať ale ako? Keby mám prácu nie je problém, priateľ má vlastný byt, ale takto ked nemám príjem nechcem aby mi platil všetko on. Odísť do iného mesta je tiež ťažké, nakolko mi nikto neodpovedá na životopisy, každý den posielam a hlavne teraz 3 mesiace pred štátnicami si zvykať na nové miesto, ľudí, nechcem doplatiť na to tak, že ich nespravím. Ale hlavne ma štve mama všetko jej na mne prekáža už som sa s nou normálne snažila porozprávať ale na druhý den začne znovu. Ved to nie je normálne. Uplne mi kleslo sebavedomie, vkuse myslím len na to čo je na mne zle, neviem sa uvolniť a to kvôli nej. Pritom sa o seba starám podla možností, prirovnáva ma k rôznym babám ako sú upravené ale ked jej poviem že to aj niečo stojí nech mi dá peniaze tak je ticho. Ja už fakt nevládzem

luciferka

zuzka, nehnevaj sa, ale bud sa osamostatni, alebo nic nevrav.....nechapem preco ta podcenuje, asi si kompenzuje svoje komplexi na tebe....ale nechapem ani teba. ja od 15 brigadujem, mam 22 a uz tri roky popri dennom studiu si privyrabam, a peniaze od nasich nepytam,aj ked vyjdem kolkokrat len tak tak s peniazmi......si dost stara na to, aby si sa postarala sama o seba.....a ked ti bude nabuduce nadavat a podrypovat ohladom tvojho vyzoru alebo tak nejako, tak to odignoruj, alebo sa opytaj ci aj jej mama sa ku svojej dcere takto spravala.....lebo to nie je normalne....

mate59

Tak si vypýtaj peniaze od otca,neviem ako majú vaši financie,ale vydrž,brigády sa neboj.Učený z neba nespadol, zaučíš sa,ak aj spravíš nejakú chybu na brigáde,treba sa ospravedlniť, na zákazníkov usmiať, konverzovať a všetko sa ľahšie zvládne.Aj sprepitné dostaneš.je to všetko len o tebe.S mamou neviem, niekde je chyba asi dlhšie.Ale skús to s ocinom,bez mamy,priprav sa a nenechaj sa odbiť,povedz mu svoje trápenie.

zuzka2425

s otcom sa o takých veciach baviť nedá, on je veľmi hanblivý a nevie veľmi takto komunikovať. Ja len nechápem ako môže jedna matka takto šikanovať svoju dcéru, ked nemá dôvod. Nikdy som ju nesklamala, nie som nejaká škrata, o seba sa starám, proste len a len podcenovať aby ma mohla. S priateľom som o tom zvykla hovoriť, ale ako vidím aj on má toho dosť, Stve ho že mám zlú náladu, ale kto by nemal, ked nemám kľud len buzeráciu. ani peniaze mi riadne nedáva a prirovnáva ma ku iným dievčatám ako pekne chodia oblečené, aké šperky majú a ked som jej povedala aby mi dala 20 EUR na parfem tak povedala že na také hlúposti mi nedá. Chcela by som ísť brigádovať ako čašníčka kým nebude niečo lepšie len sa bojím hovorí že som nemožná, že neviem obsluhovať a ako by som tam bola. Tak mám strach, nechcem sa znemožniť.

mate59

Tak sa o svojom probléme porozprávaj s otcom,otcovia vždy dajú na svoje dcéry,veď do mája vydrž,sústreď sa na zvládnutie štátnic.S mamou sa v kľude porozprávať nedá?Možno ti chce dobre,ale z jej pohľadu vlastne nemusí vidieť,že vzťahu škodí.

zuzka2425

nie partner jej určite nechýba s otcom majú dobrý vzťah, vadí mi to budem mať 25 rokov a stará sa domna ako keby som bola malá a hlavne niektoré veci čo ona povie matka dcére takto nepovedia hlavne ked nemá na to dôvod.

mate59

Vydrž 3 mesiace do štátnic,dorob v kľude školu a potom sa vrhni na hľadanie práce a osamostatni sa,prejdi k priateľovi a začnete žiť spolu. Keď si už toľko vydržala, si skoro v cieli.A jej nechýba náhodou partner?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mám dosť všetkého hlavne svojej matky - Fórum - ZDRAVIE.sk