Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pseudomonas aerigunosa a ine v plucach

Príspevok v téme: Pseudomonas aerigunosa a ine v plucach
kika75

Ake mate skusenosti s tymito bakteriami v plucach. Moj otec býva cca každe 3 tyzdne opakovane hospitalizovany na plucnom odd., celkovo bol hosp. uz asi 10x nasadia mu atb, ktore zaberu len na urcity cas. Situacia zacina byt neunosna. Okrem pseudomonas tam mava klebsiely aj candidy a strasne vela plesní.Skusali sme uz vsetko mozne aj prírodne preparaty nic nepomaha a ant.nasadzuju slále silnejsie...

llek

Pseudomonas aeruginosa, rovnako ako klebsiely, to su bakterie, ktore sposobuju typicky nemocnicne nakazy, alebo infekcie u oslabenych pacientov. Candida sa objavi vzdy, ked sa nasadia sirokospektralne antibiotika, takze v pripade tvojho otca ma to neprekvapuje, ze tam je aj candida. Uvedene bakterie byvaju spociatku velmi citlive na antibiotika, avsak velmi rychlo si vytvaraju rezistenciu na ATB, takzy vzdy ked sa taketo bakterie zachytia, treba pozriet na co su citlive a nasadit ATB cielene. Typicke nemocnicne pseudomonady ci klebsiely su zvacsa polyrezistentne kmene. Otazkou pre mna je, pricina, preco ma tvoj otec tieto infekcie. Je diabetik?, zlyhava mu srdce?, je po nejakej tazkej operacii?, ma pokrocile onkologicke ochorenie?, lieci sa na nejake ochorenie krvotvorby? Opakovane peseudomonadove infekcie nevzniknu nikdy len tak same od seba.

radca*

To co pises nie su plucne bakterie. Nejako sa mu tam dostavaju z creva. Nech sa da vysetrit najprv na crevo, ci tam nema nejake vredy, alebo nico take. Lebo to su crevne bakterie.

ivkapilka

Skus si na nete kuknut MMS kvapky a precitaj si co tam o nich pisu. Su velmi ucinne a osobne poznam ludi, ktorym pomohli.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pseudomonas aerigunosa a ine v plucach - Fórum - ZDRAVIE.sk