Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Postoje k homosexualite

afdafds

Naozaj sa niet co divit, ze nas casto zaraduju do vychodnej Europy. Nazormi na homosexualitu je to naozaj tak. Vo vsetkych krajinach na zapad od nas, su registrovane partnerstva davno povolene a v niektorych aj adopcie. Napriklad uz aj v takom Cesku registrovane partnerstva funguju. Naozaj neviem, ake mozu mat ludia dovody proti registrovanym partnerstvam. Mohol by mi niekto dat nejaky dovod, preco nie?

karolina 78

ja by som bola najradsej kebyze dotycny co odpovedaju aby napisali aj PRECO ano alebo PRECO nie...lebo ano a nie vie povedat kazdy ale nazor preco si prave myslia ano/nie nevie povedat kazdy a o tom to je...suhlasim s pohodou co pisala ona sa vyjadrila presne tak ako sa ma...povedala preco ano a preco nie...mam taky isty nazor ako ona

jofik

registrovane partnerstvo homosexualov-nie
aby spolu mali deti-nie
Dobre mozno sa niekto narodi ako homosexual,ale aka drviva vacsina sa tak nenarodi ale jednoducho chcu vyskusat svoje pohlavie tzv.BI.Nebolo by pre spolocnost dobre uznavat tieto partnerstva...nechce sa mi tu vysvetlovat preco,pretoze mnohi ludia si vedia domysliet preco a hadat sa s tymi,ktorym to nedochadza je zbytocne.

hm...

Keby to bola choroba....bol by na ňu liek. Neodsudzujem, však nikdy neviem, či aj moje dieťa nebude inak orientované. Potom čo...zabijem ho? Odhodím? Znenávidím? Mám kamarátov gay-ov, beriem ich normálne.

Meggy... zvieratá to nerobia? Sa zobuď :-DDDDD

Registrované partnerstvá...prečo nie, aj oni majú právo....

Adopcia.... neviem. Asi som skôr proti. Naša spoločnosť ešte nie je natoľko vyzretá aby to vedela umožniť a aj prekusnúť.

kdejeIQ

u mna je tak na "pohlad" prijatelnejsia homosexualita u zien...nepride mi to az take zvratene ako u muzov, aj ked viem, ze ide o to iste...

kazdopadne ich neodsudzujem, pokial ma to nejak neobmedzuje...radsej nech sa tym clovek netaji - horsie su pripady, ked si chlap dokonca zalozi rodinu a az po par rokoch manzelstva a par detoch z neho vylezie, ze je gay...to musi byt sok

k adopcii sa tiez neviem vyjadrit...z jednej strany chapem, ze tuzia po detoch ako kazdy iny clovek, z druhej strany nie je to prirodzene, hlavne pre to dieta...o tom by sa dalo vela diskutovat

doubledog

purblanka, boh sam je homosexual, jemu tepli vobec neprekazaju :)
ovela viac neznasa pokrytcov, co sa ohanaju jeho menom, aby dodali svojim postojom vacsiu vahu.

mne gayovia nevadia, pridu mi celkom zlati, nech si ziju ako chcu
ale ohladne moznosti adopcie som proti

purblanka

dnes je svet naruby,to čo je zlé robia dobrým a naopak.Každý chce žiť po svojom,a potom je toľko nešťastných manželstiev,párov,a ľudí.Je to na hlavu.

purblanka

Boh na začiatku stvorenia sveta vytvoril prvý ľudský pár,muža a ženu.Ak by schvaľoval homosexualitu stvoril by iba jedno pohlavie nie?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Postoje k homosexualite - Fórum - ZDRAVIE.sk