neustaly pocit nafuknutia...? :(

Príspevok v téme: neustaly pocit nafuknutia...? :(
mircina

zdravim. kramy mi meskali 4 dni no nakoniec sa dostalivi su take ako vzdy. no s nimi mi prislo aj hrozne zle prve dva dni mi bolo na vracanie. kedze tieto stavy nemavam tak som to pripisovala viroze a tak som si dala dva dni dietu a len som pila...potom to ustalilo a tak som si uvarila spagety. no po nich mi prislo hrozne zle... uz 4 dni vobec nic nejem ale mam stale pocit v bruchu ako keby som bola prejedena (taky nafuknuty zaludok) stale sa mi grga alebo cka...neviem co to moze byt. mama sa ma hned spytala ci niesom tehotna (mala som suloz ale partner sa ani nespravil a mali sme kondom)+ mam teraz kramy. ale aj tak mi mama nasadila chrobaka do hlavy....:(
neviete co mi moze byt? stale mam pocit prejedenia pritom nic nejem...mam 22 rokov

simka111

Ja som tiez mala pocit nafuknutia a plneho zaludka a tiez akoby mi nepracovali čreva...ale to bolo po navseteve kupaliska v lete takze asi som tam nieco chytila ,,ked som len lyzicu zjedla mala som pocit nasytenia no aj tak som citila hlad na zaludku..bolo to dovne ale zacala som pit stavu s aloe vera na precistenie tela a pomaha mi to..ale musim sa vyhybat jedlu ako je šošovica,hrozno,kukurica a hrach,hrusky-to dost nafukuje :D

alexandra10

Dobrý deň,

prosím vás o radu, pretože mám neustály pocit nafuknutia, cítim sa ako balón, napriek tomu, že veľa nejem (mám 46 rokov, meriam 168 cm a vážim 62 kg). Mám stále pocit ťažoby na žalúdku, hneď ráno keď sa zobudím grgám. Myslím si, že je to problém žlčníka, pretože napr. po zjedení vyprážaného ma strašne nafúkne, že nemôžem skoro dýchať. Ak je to žlčník, čím ho mám sfunkčniť, aby pracoval ako má. Tých vyprážaných a mastných jedál veľa nejem, mäso aj tak veľmi nemusím, viem asi aké jedlá mi vadia, snažím sa im vyhýbať, ale aj napriek tomu mám neustály pocit plnosti. Som už z toho zúfalá, veľmi mi to znepríjemňuje život. Ďakujem

aluska

co ti moze byt?mas pokazene travenie, kup si probiotika

ako mozes byt tehotna ked sa do teba neurobil a mali ste kondom?
jedine zeby si by do teba zostupil duch svaty