partner nemá chuť na sex

Príspevok v téme: partner nemá chuť na sex
Michala11111

ahojte velmi ale velmi vás prosím o radu už som z toho zúfalá. Mám 23 a priatel 28 rokov, chodíme spolu 4 roky. Vždy to bolo v našom vzťahu tak, že priatel sa chcel každý den milovať, no mne stačilo trebárs každý druhý den, ale tak boli týždne, že sme sa milovali každý den. Doteraz priatel každý večer, alebo den otravoval so sexom. Ale posledný mesiac, neviem čo sa s ním stalo, túlim sa k nemu chcem sa milovať a nič, milujeme sa raz za týžden, čo je úplne nonses oproti tomu čo vždy bolo. A včera sme sa dokonca milovali, po týždni , ja som sa urobila a on nič. Ked sa ho na to pýtam povie, že má vela práce, stres a že jednoducho nemá chuť, ale aj predtým mal toho vela v práci ale vždy sme sa milovali aspon 4x do týždna. Už som fakt zúfalá neviem v čom to je

787878

Takto to bolo aj u mna. boli sme spolu 3,5 roka a potom sa jednoducho zbalil a odišiel. mal inú a vlastne počas celého vzťahu mal bokovky.. Podľa mna môže mať chlap vela prace, ale vždy ma chuť na sex. Alebo to aspon tak radikálne neobmedzíí.. je za tým podla mna niečo iné.

Michala11111

no neviem ako to bolo ale už je dobre. Už je v normálne, čiže každý den :-))
Asi to bol naozaj len ten stres, z roboty a zo skúšok v škole

lentilka66

Takze mu nedoverujes/neveris, ze ti hovori pravdu, ked koketujes s moznostou, ze by v tom mohla byt ina. Ano, vsetko je mozne...absolutne cokolvek.

Michala11111

niekto: ale áno rozprávala som sa s ním o tom, že neviem čo si mám o tom myslieť, hovorila som mu o svojich pochybnostiach a pocitoch. Tak ale ako som už písala vysvetlenie bol stres a že mám stáť pri nom. Len ked ten stres sa mi nezdá, ved vela krát predtým mal toho vela a v pohode sme sa milovali. A ešte nikdy sa nestalo že by sa neurobil

Michala11111

niekto: ale áno rozprávala som sa s ním o tom, že neviem čo si mám o tom myslieť, hovorila som mu o svojich pochybnostiach a pocitoch. Tak ale ako som už písala vysvetlenie bol stres a že mám stáť pri nom. Len ked ten stres sa mi nezdá, ved vela krát predtým mal toho vela a v pohode sme sa milovali. A ešte nikdy sa nestalo že by sa neurobil