starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

dobra vila

sway, tu ide o princip a nie o jednotlivca, ktoremu to prekaza. Podla mna zenu nechcu, ktorej by nechybali opatky? A mozno aj to klopkanie...zle si ma pochopila, ale jedno. Ja hovorim inac konkretne o opatkoch, to vynechane klopkanie by mi nevadilo, heee. Ved s tym klopkanim pod dlazdickach mas pravdu, ja vtedy chodim po spickach!! :)
Tiez som tvrdila, ze kazdy nech si dava, co sa mu paci a v com sa citi dobre...
Ved stale tu bude niekto, komu bude nieco v niecom, u niekoho, na niekom...prekazat. To je fakt! :P

katalinka

sway pekne si napísala ak by ženy chceli... jednoducho každý nech si rozhodne za seba aké oblečenie, obuv, doplnky, parfum bude nosiť... bolo by smutné žiť vo svete, v ktorom by neboli zarastení chlapi a ženy na nízkych opätkoch... :-)

sway

dobra vila
Nebud na nho taka nahnevana:-)Podla mna pise dobre,ze ak by zeny chceli,mozu si vybrat obuv aku chcu a vobec si nemusia nechat diktovat modou.Aj na ples by sa dali vybrat vkusne topanky medzi tymi neklopkajucimi (je tazsie take zohnat,ale urcite nie nemozne).Klopkanie moze otravovat ak sa v praci potrebujes sustredit a niekto sa stale premava.Dokonca aj ja sa citim neprijemne,ked prejdem po dlazbe,klopka to a upozornim vsetkych v miestnosti,ze idem.Kazdopadne vysoke topanky mam rada :-)

dobra vila

Uhlie, hm, z tych styroch obrazkov, co si poslal - prve a stvrte 100% klopkaju a riadne.
2 a 3 obrazok, WTF?!! To je muzska obuv snad, nie???

Sway, precitaj si cely dialog, aby si pochopila, preco to malina a zvysok tak zastava a potom pochopis.
PS: ten obrazok, co si poslala zarucene ku vsetkemu nejde, mozno tak ku kratkej riflovej sukni, alebo capri nohaviciam. Predstav si ich ku dlhej kostymovej sukni, ci kostymovym nohaviciam, alebo vecernym satam, lmao.
Ale ja to uz neriesim :D

Niekto tu pisal o babskych pancuskach, ale to je este viem pochopit, ze k nim nejaky typek citi odpor :P. Nikdy to nemusel nosit, mozno mu je to neprijemne na dotyk, co vy viete, aj ked neviem, v akej miere sa mu to hnusi...to az tak, ze by sa povracal? no neviem :D

sway

maliina ja neviem,co riesis..Je siroka ponuka napr. Vagabond ma pohodlne nizke a hmm celkom slusne vyzerajuce topanky.A tu mas priklad k sukni:
www.freeport.cz
Ja by som povedala,ze ani vysoke uz neklopkaju, pokial nemaju kovovy opetok.Inac my mame celkom moderne pracovisko a vratili sme sa ku kobercom,asi to rusilo viacerych ludi.

lucyinda

No vadi Ti to a ak Ti to vadi v miestnosti tak Ti tom musi vadit vsade.Tak ako kamaratovi pancusky na zenskych nohach,je jedno ci ich ma zena oblecene k sukni alebo k satam atd.proste ho to privadza do sialenstva.To neprehanam.
A k tym topankam na stranke,no neviem,ktora moderna zena by si take nieco obula.