starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

AdamKrt

romanticka:

chcem Ta vidiet, ked budes robit niekde v tovarni za pasom v montaznej hale, ruky zababrane od oleja, spina pod nechtami nonstop, upotena po 8 hodinovej sichte, doma mozno nejake deti - ci sa budes nonstop udrziavat v takom stave :)

Jasne, ze nieco maju muzi ako vyhovorku, ale v niecom sa napr. neda. Zavisi to od cloveka, financii, volneho casu, moznosti, ale aj druhu prace. Ci ako sa v praci unavi, stresuje. Nieco ine je, ked je clovek riaditel, manazer, pripadne nejaky technik, uradnik, ine je ked bude sochar, maliar, banik atd.

Tvoj otec asi nema problem s financiami, ked sa 3x denne sprchuje. Alebo proste len tak velmi smrdi, ze musi ? Ci ma nejaku fobiu ?

A co ciste pradlo ? Ak sa zakazdym prezlieka do cisteho, predpokladam, ze on si neperie. Potom chudinka Tvoja mama. To je romantika jak Brno, urobit si z manzelky sluzku... :)

romanticka

Ahoj,uplne Ti rozumiem.Milujem ked je chlap vonavy,upraveny,galantny,podpazusie oholene,umytu zubky,umyte vlasy,upravene nechty a ciste spodne pradlo.
A suhlasim s Tebou,chlapi akoby sa snazili max.6 mesiacov chodenia, a potom prestanu.Asi to je tym,ze si povedai,ze ju uz maju tak naco sa snazit.No,ale preco my zeny sa vieme o seba starat stale?
Ja napr.sa zdravo stravujem,cvicim,vzdy mam upravene nechty,vlasy,umyte zuby,nejaky pekny parfem,depilacia to uz ani nehovorim,nalakovane nechty na nozkach a pride mi to normalne,bezna sucast dna byt takto upravena.
Niekto tam napisal,ze ked spolu zacnete zit,tak zistis,ze nemoze byt vzdy hladko ohleny vonavy atd.OMYL - moj ocko sa holi kazdy 2den,sprchuje sa aj 3x denne ak ide do fitka atd.Vzdy je upraveny,vonavy,cisto obleceny,upraveny.Takze je to uplne normalne,a to chodi do prace,takze asi tak.
Lebo sem napisu muzi,ze ked pridu domov z prace tak uz nemaju chut robit to a tamto atd.To su vyhovorky a lenivost.Ak druheho lubime vzdy sa snazime byt pre neho sexi,takze asi tak.

latonteria

Myslím si, že chlap by voňať mal. Ak keď už nie voňať, tak aspoň nesmrdieť. Predsa len už nežijeme v dobe, keď sa mužnosť odvodzovala od intenzity potenia a následného zápachu:):) Mne sa najviac osvedčilo, keď sa manželovi o jeho kozmetiku starám ja. Vyberiem mu to čo sa mi páči:) a on je rád, že má o starosť menej Naposledy ma celkom zaujala reklama na AXE Twist, tak som bola zvedavá, čo je na nej pravdy. Musím povedať, že som bola milo prekvapená. Vôňa má naozaj meniaci efekt a ešte má aj praktický obal, takže nemusíte hľadať vrchnáčiky po celej kúpeľni (čo ocenil aj manžel).

Deee

juj to je neprijemne...zvlast ked za to nemozes...ozaj by som si to vykricala, kam sa ponahlala a co nepozera pod nohy a preco do mna buchla a co je to za personal ked ani pohare nevie nosit atd az kym by sa od hanby nerozbehla za pult...a ucet by som nezaplatila, rovno by som nechala zavolat veduceho a navrieskala, ze takyto pristup som este nezazila...
raz darmo u nas vyhrava vacsia papulka :-)

soffa

to by si sa mala spytat jeho.....muzi si asi myslia(poniektori,nechcem hadzat vsetkych to jedneho vreca)ze ak maju dlhodoby vztah tak sa o seba nemusia starat(niekedy to plati aj u zien).

jeanny

mne sa to zda teda uplne normalne ze to uz tak neprehana s pripravou...ja ked sa s niekym dlhsie poznam tiez uz sa nesnazim byt stale dokonale upravena, ved to uz sa snad ani neda. ked sa mi niekto paci tak snad taky aky je a nie jeho parfem alebo gel na vlasoch. ja by som nechcela partnera co by odomna vyzadoval aby som bola stale upravena. mozno som ja trochu ten humusak :))ale tak kazdy mame nieco, niekomu na tom zalezi niekomu nie

katalinka

jarkaaaaaaa myslím, že ja mám opačný "problém" môj "starý" trávi v kúpeľni viac času ako celá rodina dokopy... a čo aj tak je môj :-))))
ak sa ti nepáči zarastený, povedz mu to, ale ak budete spou žiť, zistíš, že je nemožné aby bol "hladučký" každý deň...aspoň u toho môjho je to nemožné, to by sa musel holiť tri krát do dňa...
ak nie je humusák nerieš...

dobra vila

Vies, on mozno nevie, ako velmi ti na tom zalezi, aby bol stale "chic". Ked ti to prekaza, tak si o tom podiskutuj s nim, ved je to tvoj partner, lebo mne osobne prides troska narocna ty, ale to mozno, lebo ja by som si na tomto urcite tak nezakladala. Moj partner nosi briadku kolom ust a tiez sa mu stane, ze uz okolo zarasta, zvykne sa niekedy aj ospravedlnit, ze sa nestihol oholit, a keby aj nie, mne to neprekaza. Ktoremu chlapovi by sa chcelo holit hned, ked mu vyjdu najmensie chlpky... ved aj mne ide na nervy, ked ja sa musim holit, najradsej by som luskla prstami, aby to bolo ;), ale co narobis. Navyse mne zarasteni chlapi pridu sexi, takze je to aj vec pohladu.
Navonani chlapi (ak nie su prehnane) mi pridu zvodni taktiez, je to velmi prijemne, ked chlap pekne vonia, ale sama pises, ze pouzivas deodorant a nesmrdi (to by uz bola ina tema), takze nezanedbava hygienu a navyky, proste si iba nestrekne parfem. Kup mu nejaky na najblizsiu prilezitost a mas po probleme :). Vela chlapov nepouziva parfem, alebo aspon nie casto, to neznamena, ze zanedbavaju starostlivost, podla mna. Ved mu to povedz, ze ta nesmierne pritahuje, ked krasne vonia :).
Neviem, podla mna by si sa troska mala zmierit s takymito vecami, lebo ich zvelicujes. Tu neexistuje ziadna rada, iba konverzacia s tvojim vyvolenym, ta dotoho.
Co sa tyka upravenych zien, neviem, co presne mas na mysli - v akej miere. Niektorym chlapom vadi zas toto - zena by mala travit menej casu samopripravou svojho vzhladu - ja suhlasim. Teda... ak si vezmem tie pipiky, co ked si nenahodia masku na tvar, vyzeraju ako matohy z filmu, kabelocky, sexi satocky, chodza ako barbina, hodiny pred zrkadlom, je mi z toho zle :D. Zena moze byt elegantna aj bez kila make-upu, aj ked verim, ze nie kazda ma prirodzenu krasu, urcite to vo vacsine pripadov plati, ze menej je niekedy viac.
Ale zena to uz ma nejako vchovane, ze sa o seba viac stara, na to nemozes takto pozerat :). Zeny aj bavi starostlivost o seba, kym chlapov nie. Ja sa v tom niekedy aj vyzivam... taky balzam, take telove mliecko, taka vona atd, pre baby je to pozitok :). Kym to neprechadza do spominaneho extremu, je to ok. To uz podla mna v poriadku moc nie je.

jarkaaaaaaaa

no mne sa moj priatel pacil od kedy som ho prvykrat videla . samozrejme som jeho povahu este nepoznala. tak sme sa spoznavali vyse troch rokov a za ten cas som sa do neho zalubila, do jeho povahy :) a ja nevravim ze muz ma chodit ako drogeria, ale zase ide o to ze ako sa o seba staral predtym a ako teraz. nehovorim ze mi to vadi, ale len konstatujem. tento priatel nieje nejaky humusak :D len sa obcas stane ze ma vacsie strnisko na tvari, vzdy ked sa mame stretnut ide predtym do sprchy atd. stara sa o seba, len nie tak ako predtym.. no mala som aj priatela ktory sa po case prestal o seba starat uplne, niekedy vobec nebol v sprche predtym nez sme sa mali stretnut a potom chcel este odomna sex a oral atd.. niekedy aj smrdel, nikedy na tvari nemal ze strnisko ale nechutne dlhe fuzy... no hroza niekedy..