Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasna uzkost a depresia, uz nevladzem

Príspevok v téme: Strasna uzkost a depresia, uz nevladzem
kamilka53

Dobry den vsetci vospolok. Uz neviem, co mam so sebou robit... dennodenne sa budim s pocitom, ze ma nieco strasne tazi, nedokazem sa ani nadychnut bez toho, aby som nemyslela na to, co vsetko sa moze prihodit. Strasne si pripustam problemy mojich blizkych...neuspechy, choroby, sklamanie. Moj ocko je na tom sice zdravotne dost zle, ale nie tak, aby som ja robila to, co robim. Len co mi zavolaju, uz sa mi v hlave spusti poplasny mechanizmus, co sa stalo, co sa mohlo prihodit...je to strasne, tak velmi sa o nich vsetkych bojim. Ja viem, ze im tym nepomozem a sebe len skodim, ale nedokazem si pomoct...nieco v mojom vnutri mi tak zviera srdce, ze mi ho ide roztrhnut. Mam pracu, ktora ma absolutne nebavi a ubija, ale ako si pomozem, ked teraz je taky problem s pracou, mozem byt rada, ze robim. Uz nemam ani kamaratky, po skonceni skoly sme sa vsetky rozisli kazda do ineho konca republiky a ja, kedze v tej mojej praci som potrebna na pracovisku len ja sama, opat sa nestretavam s ludmi. Je pravda, ze v mojom veku sa uz asi tazsie nadviazuju nove priatelstva, ale vzdy je to predsa mozne,nie? tak preco som stale sama? Nikdy doteraz som problem s ludmi nemala a zrazu sa citim taka opustena, nikto ma nema rad okrem mojho manzela. Aby ste to spravne pochopili, nemam sklony k samovrazde ani nic podobne. Chcem zit len neviem ako, pretoze tie uzkosti mi rozozieraju vnutro, nicia ma celu. Nedokazem sa z nicoho tesit tak ako predtym , z nicoho mat radost...brala som prirodne antidepresiva, pretoze z tych navykovych mam strach, ale nepomahaju

natalenka

Moja zlatá Kamilka ja cítim to isté.Momentálne je to vraj jarné zosilnenie bežnej depresie,človeka to veľmi neuspokojí,ja som sa hanba -nehanba, liečila aj na psychiatrii kvôli tým nepredstaviteľným úzkostiam.Nikto,kto to neprežil,si to nevie predstaviť.Beriem lieky,ale nie prírodné, tie na mna vôbec nepôsobia.Musím brat silnejšie....Citalak,Frontin.Vraj sú návykové,ale žiaľ,aj tak budem musiet brat zrejme do konca života....a to mám 40 rokov......tak si vyber.Ja to radšej beriem,lebo mám strach z tých stavov úzkosti....je to strašné.

lalia.

zú. prosim napis mi tu viac o tvojom probleme. kto ti na to prisiel? obvodny? gynekolog? alebo psychiater? mam rovnaky problem. vcera som vysadila HAK, dnes som bola u psychiatricky, dala mi lieky. Trapi ma to uz dva mesiace..

zú.

ludia, ak mate depresie, chodte za lekarom. nie je to hanba, aj ja som mala depresie (z brania hak- veldajsi ucinok) ... navstivte doktora a pomoze vam to, drzim vam vsetkym palce !!

tinqa

cawte
viem ze je t trapneale uz nevladzem mam strasnu depku jeden chalantory sa m paci uz 3 roky ma nechce a ja uznevladzem v skole sa somnou bavi iba zlutosti a nechcu mi povedat pavdu do ci co si omne mislia chalani ma tam neznasau a tak to vyzera ze som tam skoro najspatnejsia zo skoly a myslim i to prto lebo moe "kamaratky,, su oomnaovela krajsie a ajvrodine sim stale pcuvat ze ake su pekne ale nikto mi ani raz nepovedal e som spon trosku pekna a ciim sa ako keby som len na tomtosvete zavadzala. Prosim vas poozte mi lebo ai zosaliem.

lupi5

Ja by som ti naozaj odporúčal ísť radšej za psychiatrom. Rozdiel je len ten, že psychiater ti môže predpísať aj lieky. Podľa príznakov, ktoré si opísala, pravdepodobne trpíš panickou poruchou. Mám s tým osobnú skúsenosť. Mal som podobné príznaky, ale vôbec sa nemusíš obávať. Psychiater mi veľmi pomohol, najmä po tých liekoch, ktoré mi predpísal sa mi veľmi uľavilo. A mimochodom, nemusíš sa báť toho, že lieky sú návykové, to je ešte taký starý predsudok, pretože v minulosti takéto lieky neboli ešte tak dobre spracované.V dnešnej dobe sú veľmi kvalitné a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Naozaj, navštív čo najskôr psychiatra,nie je to žiadna hanba a mimochodom, teraz už nemusíš mať ani potvrdenie od obvodného lekára, môžeš pokojne ísť rovno do psychiatrickej amlbulancie. Prajem ti všetko dobré

bibi99

Uplne ta chapem, mavam to iste, hrozne uzkosti a depresie, dramaticke scenare. Stale sa mi zda ze ma porazi, ze mam infarkt alebo ze sa zadusim. Tiez mam strach o mojich blizkych este vacsi ako oni o seba. V praci ma to nebavi a nebavi ma ani chodit von. Na jednej strane sa stazujem, ze nemam uz tolko kamaratok a na druhej strane, ked ma uz nejaka zavola, tak sa mi ani vlastne nechce ist von. Moj priatel ma ma rad ale zda sa mi, ze uplne nechape co sa vlastne odohrava v mojej dusi. Nic ma netesi. Dokonca sa mi stava ze ostatnym zavidim, ze sa dokazu smiat, tesit sa a len tak si zit, ked moja kazda minuta na svete je utrpenim.

Help

Silna depresia.........
Nic nepomoze okrem tej spominanej liecby.
Len zvolil by som psychiatra.....budu potrebne lieky.

bleee

Kamilka, asi ta to neprekvapi, ale tvoj problem sa na tomto fore par reakciami, aj ked akokolvek dobre myslenymi, neporiesi. Ide o problem, ktory nevznikol vcera, trva uz nejaku dobu, a minimalne rovnaku dobu porebujes, aby si sa z neho dostala. Takze nevahaj a zdover sa s nim psychologovi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strasna uzkost a depresia, uz nevladzem - Fórum - ZDRAVIE.sk