Ocne tiene a stetce

Príspevok v téme: Ocne tiene a stetce
Malinke

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci nahodou neviete o nejakom webe (eshope) kde sa daju kupit palety ocnych tienov a cele sady stetcov. Priklad: www.zoeva-shop.de , lenze ide o to, ze potrebujem nejaku slovensku stranku- bolo by najlepsie, pretoze na spominanom webe, by ma vyslo postovne 16 €, za kt. toho mozem nakupit az az. Tak ak sa tu najde nejaka kozmeticka, kt. by mi odporucila nejaky ten web, budem vdacna :) Dakujem :)

papaja

cappy

ja som ich ako studentka pouzivala tiez ale potom bolo pisane v novinach,ze bledomodry stiahli z trhu kvoli nepovolenemu obsahu akychsi karcinogennych latok tak mam s baolish svaty pokoj

Martinka2

do stetcov sa oplati investovat ak sa o nich spravne starate vydrzia aj niekolko rokov..ja si kupujem stetce znacky GOSH :)

cappy

papaja,
no to mas pravdu..aj ked som pozerala a tei tiene vyvazaju do 100 krajin sveta...
ale palety ocnych tienov maju dobre aj na aukre...a za dobru cenu...88 tienov za 23 eur komplet

papaja

cappy

ak mas na mysli baolish tak tie sa predavaju v cinskych obchodoch sice drzia ale o zlozeni by sa dalo diskutovat...

cappy

ruby rose su dobre tiene, tie najdes vo viacerych drogerkach...dlho vydrzia a najdes rozne velkosti paliet...
a jedna holka co sa uci za kozmeticku mala tiene znacky boolish, resp nejaky taky nazov mali a mali perfektne odtiene, len neviem odkial ich mala