Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je aj lenivost choroba?

[zruseny12]

...podobny nazor na to ma aj ja ako m.i.s.o
LENOVOST-je velmi zla...je vela ludi,co su ZDRAVI-ale LENIVI...
je vela ludi CHORYCH a NELENIVYCH,ZE BY PRACOVALI A NEMOZU...atd.
je to rozne...
LENOVOST by sa nemala porovnavat z CHOROBOU...

datelinka

ak je lenivosť spôsobená inou fyzickou príčinou, napríklad chudokrvnosťou, tak je to určite choroba.
uhlie, tvoja bývalá manželka trpela PPP? mám taký dojem, že stále potrebuješ vyventilovať svoj hnev voči nej.

sway

Ahoj uhlie,
rozhodol si sa bojovat proti psychickym porucham silou vole?:-)Asi by to fungovalo,ale na to treba odhodlanie a silu.Ako sa dari tebe?Uz nefajcis?

jajka001_

ja len aby si vedel, ze aj take nazory existuju :) treba byt informovany. ved tato tema sa predsa tyka lenivosti

jajka001_

pred par dnami som citala,alebo pocula v radiu ? ze lenivost nie je zla vlastnost, len nedostatok energie :) pokial sa necinnost spaja s depresiou a nechutou zit, tak ta lekar kludne vypise. len sa nesmies potom tvarit stastne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.