Meska mi menzes

bazalka

Ahoj, tiež si myslím, že ak si mala menzes doteraz pravidelne, tak tam musí byť nejaký problém. To bol aj môj prípad. Dva mesiace som nedostala menzes a bola z toho 10 cm cysta. Takže to neodkladaj a choď čím skôr k lekárovi. Príčin môže byť veľa. Držím prsty.

jajkafr

Leuskaaa
keď si mala doteraz menštruáciu pravidelnú a teraz ti mešká 2 mesiace niečo nie je v poriadku ak niesi tehotná môže to byť cysta, nadmerný stres, zápal, hormonálna porucha, veľká zmena hmontosti.... určite s tým choď k lekárke vyšetrenie je síce nepríjemné, ale dá sa to prežiť budem držať palčeky...

levicaaaaa

Leuskaaaaaa: no, nestáva sa to často, a tebe tiež zrejme nie, keďže sa ti to za tie roky ešte nestalo...
ale ak naozaj máš istotu že nie si tehotná, tak potom sú zvyčajne na vine rôzne cysty, hormonálna nerovnováha, ak si v poslednú dobu výrazne schudla alebo pribrala, tiež to môže byť na vine, ak si prežívala nejaký veľká stres, aj ten to mohol spôsobiť... takže asi tak... nie je pravda, že sa to stáva často, ak sa ti to nestávalo do teraz, tak nejaký problém bude...