pohlavna choroba??

Príspevok v téme: pohlavna choroba??
katarinka 55

..mam priatela, s ktorym spolu sexualne zijeme uz rok..pravidelne po pohlavnom styku ma pali a svrbi oblast genitalii, niekedy mam vodovity vytok, popripade ruzovkastej farby...priatel mava biele drobne bodky na penise...bola som uz preliecovana, tiez aj partner, preventivne si davam posvove cipky, ale stale sa to opakuje..hoci aj s hygienou je to v poriadku...s predchadzajucim partnerom som taketo problemy nikdy nemala...
...poradte mi cim to je, popripade co sposobuje vyskyt tychto neprijemnych priznakov..ako to liecit, ked bezna liecba nezabera...

niekto

hormonalna antikoncepcia ovplivnuje ph v pochve a tym padom znizuje obranischopnost voci kvasinkam a inym bakteriam

musite sa obaja preliecit a kym budete zdravi musite pouzivat kondom

este skus probiotika

katarinka 55

s byvalym manzelom som HAK nepouzivala...s terajsim priatelom ano..Tri-regol, zo zaciatku mi po nom bolo nevolno, ale uz je to ok..moze to mat spojitost??

niekto

Adam
Dobrý večer,
bohužel pokud se léčíte na kvasinkovou infekci, tak přípravek, který by se zaváděl do pochvy, může snížit účinek této antikoncepce. Naďa
->rodina.cz
ma to logiku :)

AdamKrt

Ak nechcete pouzivat kondom, tak Pharmatex lubrikuje dobre, je to dobra antikoncepcia a ma aj rozne dezinfekcne ucinky na rozne potvorstva...

aluska

treba sa zamerat na imunitu, ocividne ju mas slabu, ked posilnis imunitu, zmiernia sa aj problemy, resp uplne zmiznu

niekto

ja som tam mal isty cas nejaku bakteriu kozna mi na to predpisala pimafucort a zabral neviem ale ci to nieje na recept

v kazdom pripade ten lekar poradi lepsie

btw beries hak ? umyvas sa tam dole mydlom ?

niekto

kvasinky alebo nejaka bakteria

chodte na kozne
na kvasinky je dobry canesten ale ak je to nejaka bakteria tak nezaberie