Telové mlieko, ktoré je dobre?

betkabetulka

pekny den :) mne velmi vyhovuje telove mlieko easy milk nema to sice skoro ziadnu vonu ale ma velmi dobre ucinky konecne som nasla telove mlieko ktore mi ozaj hydratuje pokozku aj na dlhsiu dobu a nie len kym sa krem neumyje napr vecer alebo rano po sprchovani, som mala naozaj suchu pokozku a nic mi nepomahalo vyskusala som vsetko mozne no na druhy den po natreti som mala rovnako suchu pokozku ako predtym jak keby som sa ani nenatrela ale toto telove mlieko je ozajtop vyskusajte :)

Lucy79

Tiež radšej používam telové oleje. Rýchlo sa vstrebávajú, stačí použiť len málo takže dlho vydržia a hydratujú hlbšie ako telové mlieka

Nika84

VIVAPHARM Kozí mliečny sprchový gél. Výborne pokožku hydratuje a krásne vonia. Ja mám aj ich výžívný pleťový krém a hydratačné telové mlieko. Alebo si tieto produkty možete objednať v darčekovom balení. Teraz pred Vianocamni budú mať určite aj dobrú cenu

MiroslavaM

Alebo si pridajte pár kvapiek arganového oleja do svojho obľúbeného telového mlieka. Tak to robím ja - vonia po telovom mlieku a hydratuje ako olej

Zdenka38

Ja som veľmi spokojná s telovým mliekom od Naomi BioCosmetics. Obsahuje výťažky zo ženšenu, kostihoju a zlata. Pokožku zvláčni, hydratuje a príjemne vonia