Telové mlieko, ktoré je dobre?

Katka122

MEA NATURA je super !!!! Já som si od nich kúpila telový krém, organická záležitosť a niečo úplne dokonalé!!! Pokožka je krásne vláčna a perfektne premastená.

sun86

Ahoj, neviem, či to som presne patrí, ale bolo to jediné, ktoré som rýchlo našla. Chcem sa opýtať, nemáte niekto skúsenosti s krémom YES Plazma Cream, alebo ste o ňom už počuli? Nerada by som vyhadzovala peniaze "z okna". Ďakujem a dovolím si odkaz pre priblíženie :-)
yesvisage.sk

stratenazena

ja uz dlho pouzivam znacku Dove a je krasne vonave.. zboznujem ked sa nim natriem a potom tu vonu este dlho citim na sebe :-)

inajeina

Perfektný je Victoria Beauty kokosové telové mlieko, je z rady Natura body . Je hutné , dlho vydrží a pokožku krásne prevonia vôňou kokosu.

Mamucha

Telové mlieko MEA Natura Olive alebo telový krém MEA Natura , používam ho už dlhodobejšie a som spokojná, prípadne si striedam s Probiotickym telovým mliekom s ružovým olejom :-)

pehatahanka

ja som mala z pevonie už 2, ale zakotvila som pri Preserve Body Moisturizer, voňavý a rýchlo sa vstrebáva :)

Ledka

Úplne úžasné je Bomb Cosmetics Telové maslo JAHODA, nie len , že je len z prírodných produktov ,ale voniaš celá po jahodách MŇAM, MŇAM..... Má 200 ml, ale dlho ti vydrží a kupujem ho tu : www.krasnadoma.sk