Telové mlieko, ktoré je dobre?

madelein

Odporúčam telové maslá od značky Ziaja. Mávajú ho v 101 drogérii aleo v Kauflande. Samostatné Ziaja predajne sú v Košiciach, Prešove a v Trnave. Maslá sú v rôznych vôňach, a super hydratujú, iné nepoužívam už roky :)

silta

Telový krém dove goodness, je z novej rady dermaspa. Pokožka je hebká a vláčna do ďalšieho kúpania. Rýchlo a ľahko sa natiera a vstrebáva, čo ma milo prekvapilo, takže ma používanie nijak nezdržuje. A má zaujímavú, veľmi jemnú príjemnú vôňu. Odporúčam hlavne teraz v zime, keď je pokožka vysušená kúrením.

UZFUFZ

Ja pouzivam od Dermacolu belgicka cokolada a pomaranc. Vonia nadherne a stoji 2 eura.Je to limitovana edicia ale je super :) Maju ho vo vsetkch drogeriach ale najlacnejsi je v 101 :)

casanta

Tak aj som tiez vyskusala vsetko mozne od avonu, cez niveu,garnier.. lacnejsie aj drahsie...ale najviac som spokojna s telovym mliekom Balea( v takom modrom obale na normalnu pokozku). Velke balenie 500ml, ktore aj pekne vonia aj pokozka ostane pekne jemna a ta cena...super!

Lills

Ja som si včera v DM-ke kúpila úžasné telové mlieko. Je to jemný telový olejový balzam Balea, obsahuje 40% olejov.
Toto: www.dm-drogeriemarkt.de

Je vážne vynikajúce hlavne na suchú pokožku a krásne vonia, iné si už asi ani nekúpim.
Predtým som používala všetko možné, ale toto ma dostalo :)

AdamKrt

Dobre su aj detske olejicky. Napr. Aviril - s obsahom azulenu,atd.

Pre deti sa robia zvlast jemne, takze ked je to pre ne dobre, pre dospeleho cloveka musi byt duplom :)

AdamKrt

Pouzivam z Lidlu: Cien - biela velka plastova nadobka. Je to telove mlieko + panthenol. Neviem ci neobsahuje aj alantoin.

Inak na plet je vyborny, odskusany hroznovy olej.

Vraj aj kokosovy olej je perfektny na plet. Alebo tiez i bambucke maslo.