Prerusovany styk

Príspevok v téme: Prerusovany styk
Summer

vsetci tu pisu aky je prerusovany styk nespolahlivy...ja sa ale chcem opytat ci niekto pozna zenu ktora otehotnela bez toho ze mal chlap orgazmus ale iba z tych pociatocnych "kvapociek"...nemyslim tym ze ste to citali,alebo to niekto povedal len preto aby nevyznelo hlupo ze chlap to nevydrzal a spravil sa do nej napriek tomu ze chceli prerusovany styk...normalne ze zena otehotnela bez partnerovho vyronu semena

edisonsteve

vždy ked sa milujem zo ženou tak erekcia je dobra ale po chvilke to opadne a to sm vo vnutry chcem sa spitať čim to je a nejko poradiŤ

slecna anemia

no, priatel ma tiez presviedca o tom, ze ked vie co robi, tak sa nic nemoze stat. ako vidim podla toho co pise SUMMER ,tak je to mozno aj pravda :)

pj

chcela by som vedieť , ked sa môj priateľ apraví viac-krát po sebe , keby sme praktizovali až potom (napr. na 3-4 krát) nechránený styk, či je pravda, že je v ejakuláte menej spermií, alebo sú menej "akčné"...

count.draco

tie kvapocky sa volaju sekret a obsahuju urcite mnozstvo spermii je to tusim okolo 2% ale neviem to presne, no je to mozne ze otehotnela ale je to viac menej nahoda velka, este som o tom nepocul ze sa to stalo ale tak je to mozne urcite, je to aj vedecky dokazane ze sa da aj takto otehotniet :-) ale je to fakt malo pravdepodobne

Summer

:Dgomez...jasne to si zapamatam...ok tak ked budem chcet naspat byvaleho tak si to tam tiez nejak nainstalujem a budeme mat babo...hohoo kolko rozumu:D

gomez

Nepomáhal som jej, neviem. Súd začal dokazovanie a uznali jej to. Tiež by som si to chcel vypočuť ako tam na verejnosti opisovala ako sa to robí. Asi takto: uchopíte medzi palec a ukazovák ľavej ruky. Potom pravou rukou rozhrniete, ľavou potrasete...

marCOS

ja idem prec lebo ked sa tu budem takto vykecavat thak zlty naozaj nikdy nebudem,,,musim davat subjektivne prispevky k teme thakze cawte