Prerusovany styk

Príspevok v téme: Prerusovany styk
Summer

vsetci tu pisu aky je prerusovany styk nespolahlivy...ja sa ale chcem opytat ci niekto pozna zenu ktora otehotnela bez toho ze mal chlap orgazmus ale iba z tych pociatocnych "kvapociek"...nemyslim tym ze ste to citali,alebo to niekto povedal len preto aby nevyznelo hlupo ze chlap to nevydrzal a spravil sa do nej napriek tomu ze chceli prerusovany styk...normalne ze zena otehotnela bez partnerovho vyronu semena

Summer

jou discovery..:D..ale nie ok nevyvraciam vsak je to len otazka...len to ze proste malokto takto otehotnie si myslim

marCOS

skus si pozriet nejaky dokumentarny film o tom,,,ja som thake vydel na discovery a myslim si ze tham si z ludi srandu neorbia

Summer

here I am...jasne takychto babetok mam plnu skrinu...a fakt cakam na niekoho kto potvrdi to ze sa takto da otehotniet...ale nikto nic...to asi ze panna maria nie je online:)

gomez

brunuska, haló, išla si sa poprechádzať po vetre?
Summer, ty si to tak cítila? Chudáčisko, ani si nevrzol a už má bábo.

Summer

co 9 kocikov dneska sa na mna sofer v buse pozrel a som mala hned rannu tehotensku nevolnost lebo ma v tom momente oplodnil:D...a jasne toto vetrisko to aby clovek len doma sedel.aj ked aj televizia je iste riziko...vies dam si usit asi latexovy plast lebo kam sa pohnem tam tehotniem:)