Žlté zuby

emilia55

to je ale dosť dôležité źe nefajčíš a nepiješ kávu pretože to sú hlavné dôvody žltých zubov :) takže si myslím že tie pásiky nevyydržia pri káve a cigaretách tak dlho

bieliace pasiky

Ahoj z vlastnej skúsenosti ti môžem odporučiť bieliace pasiky americkej značky. Cre....3D Whitening nebudem to tu vypisovať aby som nerobila prípadne reklamu ale vygoogliš si ich... Len davaj si pozor niekomu to popraska sklovinu a niekoho to aj boli ... ja som bola štastlivec že tá aplikácia mi nerobila problém... a zuby aj po 4 rokoch má biele sice nie snehobiele ako po aplikácii ale sátále ich nemám zažltnuté ale nefajčím a nepijem kávu :)

Bibis1

@Linda703 viem, ze nemam vela casu ale videla som aj take produkty, ktore sa len zopar dni pouzivaju a uz po par dnoch je vidno vysledok. Tak tie som rozmyslala, ze by som skusila. Len neviem ktory, lebo je ich na trhu dost vela. Aspon co som teda v drogerii pozerala. Ale vidis, uz jeden som teda vylucila. Ked tvojej sestre nevybielil tak ten ani kupovat teda nebudem

Linda703

=Bibis1-to nemas vela casu. Mala by si cim skor zacat s nejakym bielenim, lebo vacsinou byvaju mesacne kury alebo skus ist na odborne bielenie k stomatologovi - ci to si nemozes dovolit? Ten system, ktorý sem pridala Netoll nie je moc ucinny. Skusala ho moja sestra a vobec jej nevybielil zuby. Nechcem ta moc odradzat - iba ti pisem skusenost aby si nebola potom sklamana.

Bibis1

@netoll a to kolko stoji tento produkt? Aj som sa to snazila na tej stranke najst ale nejako som to tam nevidela:/ Uvazujem teraz, aky produkt si kupit na vybielenie zubov, kedze za mesiac idem na svadbu kamaratke a chcem mat krajsie biele zuby. Dumala som nad tym systemom ze ten by som vyskusala a teraz ked si sem toto pridala tak neviem co bude lepsie.. Poradte baby!

netoll

Systém na bielenie zubov- -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Suzanell

Patta nemáš až takú pravdu. Všimla som si, že sa tu dosť tento produkt spomína a preto mi to nedalo a spýtala som sa švagra - ktorý je dentálny hygienik a povedal mi, že nejaké zložky sú tam také, ktoré dokážu trochu vybieliť zubnú sklovinu. Netvrdím, že úplne o neviem koľko stupňov, to fakt dokáže asi len odborné bielenie za 300€ ale kto chce len trošku tak jemu stačí aj takýto produkt alebo teda nejaký iní podobný tomuto

Patta

white look nekupuj, je to lacny slovensky produkt, uplne obycajna zubna pasta, dokonca horsia ako ine pasty a pritom drahsia ako ine bezne pasty... tato anonymna pani, ktorej tu vsetko hltas, je pravdepodobna ta pani co im robi reklamu v kazdej druhej diskusii (pani majitelka firmy), vyjadrovanie pouziva vsade uplne rovnake. Ver tomu, ze nikto, kto pouziva skutocne ucinny produkt na bielenie zubov, nema za potreby tu takto lozit do diskusii a vypisovat si o tom s dalsimi anonymami...
Pasty nie su urcene na bielenie zubov. Zuby sa bielia ovela drahsimi (ucinnymi) produktami. Ten white look ma vsade same negativne ohlasy a nikde ziadne overene recenzie...A aj ked sa odbornik pozrie na zlozenie toho produktu, nenajde tam ziadnu ingredienciu, ktora by vedela zuby bielit... nenahovarajme si, ze moze fungovat aj nieco, co nema sancu fungovat. Je to taka pasta, ako kazda ina a pasty ti zuby nevybielia, len si nimi dobre umyjes povrch zubov, nic viac...

Aurina

@cerkovova - v pohode, to nevadí. Som rada že si odpísala:-) Aha, no do toho sa ani ja nevyznám. Vôbec neviem čo sú to tie RDA, ale tak nevadí. Keď ti tak povedali, tak snáď by ťa neoklamali. A ktorá z tých pást je najlepšia? Či všetky sú cca rovnaké?