Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cvičiť alebo nie?

Príspevok v téme: cvičiť alebo nie?
beysy

dobrý deň,mám 16 rokov a som dost chudá.V strave problém nebude lebo jej všetko zaradom a k tomu ešte aj veľa,zo štítnou žľazou problémy nemám(na vyšetrenie som už bola), neviete ako by som mohla inakšie pribrať?..ked začnem cvičiť bojím sa , že schudnem...prosíím poradte mii:))

Chloe444

Kamoška tiež chcela pribrať a nevedela jako .. tak zažala cvičit a pribrala skoro 10 kg .... len musiš vedieť ako nato.

beysy

ahoj, to ako keby som pisala ja..mam ten isty problem, prsia ziadne, a preto chcem pribrat, som velmi chuda, a cvicit nechcem, lebo sa bojiim ze schudnem (neviem z coho :D ) ale cvicit by som potrebovala na chrbat, lebo sa stale hrbim. tak mam cvicit? a ked len taky obyc. strecing robim z toho neschudnem??a co take vydatne by som mala jest? take z coho sa najlahsie a najrychlejsie pribera ked to budem jest pravidelne ?? dik

usiko

baby,

jednoznacne cvicit, tym vam spevneju svaly a svaly su tazsie ako tuk......budete aspon vypadat pribratejsie, ked uz nic ine.....

...aj ked, v knihe od bukovskeho som teraz citala, ze cim viac svalov mame, tym rychlejsi nam spaluje, lebo svaly dobre spaluju...takze je otazne, ci nebudete mmusiet este viac papat ked zacnete pracovat na svaloch....

[zruseny12]

BEYSY
podobny problem mam aj ja...bola som stale stihla a mala rovnaku vahu,teraz som schudla a nemozem pribrat-i keby som neviem co robila...
ale,prisla som na to,ze ked som necvicila svaly su ochabnute a skor som z nich schudla-nechcela som cvicit,lebo som sa presne bala toho ako ty,ze este viac schudnem...
ale tak som sa rozhodla ze radsej-zacnem cvicit-a zatial to vyzera tak,ze svalova hmota ostava...
aspon zatial,hoci nie vsade,ale musim aj jest,lebo okamzite je na mne vidno ubytok...
jak ja zavidim ludom,ktory priberaju...
inak cvicenie je dobre aj na ZDRAVIE=CHRBTICA ATD.
medzi nami je vekovi rozdiel,lebo ja mam 42ROKOV A TY 16 ale myslim,ze to nehra ziadnu rolu...
ZELAM TI VELA STASTIA,LEBO VIEM ZE AJ TOTO VIE CLOVEKA VELMI POTRAPIT...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cvičiť alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk