Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nikdy nci nesplnim :(

[zruseny12]

oprava-NEOCAKAVAT OD DRUHEHO

A NESTOJI TI ZA TO ABY SI SA KOLI TAKEMU CLOVEKU TRAPIL...VYPUST HO Z HALVI,AKO KEBY NEEXISTOVAL... VED SKODIS LEN SAM SEBE A ON SI VESELO UZIVA ZIVOT DALEJ...VELA STASTIA TI PRAJEM V ZIVOTE

[zruseny12]

JaSam
...kasli na takeho cloveka,NETRAP sa...je to pre teba dobre ponaucenie a druhy krat sa spolahni sam na seba...
podobne som dopadla aj ja,tiez vela ludi ktorych som dlho poznala sa na mna vykaslali,a pritom mi niekedy vyslovene liezli do zadku...ale to tu nebudem rozpisovat...
proste som pochopila,ze CLOVEK SA MUSI SPOLIEHAT LEN SAM NA SEBA A NECAKAVAT OD DRUHEHO NIC...JA SOM NIKDY OD NIKOHO NIC NECHCELA A KED UZ,TAK LEN TAKU PSYCHICKU PODPORU A AJ TAK SOM JU NENASLA...
TAK SOM POCHOPILA,ZE CLOVEK SI MUSI POMOCT SAM A NEZIADAT NIC OD INYCH,TYM ASPON PREDIDE SKLAMANIU...

JaSam

Nezhody-poradte!10rokov som poznal cloveka o ktorom som si myslel ze bude najlepsim kamaratom vo vsetkom,ze sa da vzdy na neho spolahnut ale posledne 2 skoro uz 3 roky sa zmenil voci mne stale nemal cas vyhovaral sa zavadzal ma klamal neustale vychvaloval sa ako si zije ze on ma inych lepsich priatelov mna nepotrebuje sam mi povedal ze ak bude nejaky problem aby som sa mu zdvoveril aj slubil vyriesit problemy a nakoniec sa vykaslal na to a nie jeden krat takto zneuzil moju doveru v neho a moje socialne postavenie co si o tom myslíte?poradte?to uz sa neda naozaj nikomu verit?

zuzula12

Nauc sa hovorit NIE. jednoducho si dobre premsli, co slubujes. ja to poznam, tiez som bola taka, a potom som veci nestihala. A zacni sa motivovat, pripadne si odopierat nieco, co mas rada, ak danu vec neurobis ... To pomaha ... A este sa odmenuj, ak sa zlepsis ... :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nikdy nci nesplnim :( - Fórum - ZDRAVIE.sk