Manzel ma odmieta, lebo som tehotna ...

Príspevok v téme: Manzel ma odmieta, lebo som tehotna ...
zuzula12

... a moje libido je neskutocne. Uz druhy mesiac som bez sexu a ak mam byt uprimna, nezvladam to. Nie som zvyknuta byt tak dlho bez. Manzel je nastvany, ze som otehotnela - hoci ved bol pri tom a robili sme to bez ochrany - a teraz o mna ani nezakopne. Ked sa urobim sama, mam neskutocne silny orgazmus. Uz sa mi o sexe aj sniva ... A to sa o par mesiacom nebdm citit ani trosku sexi, teraz mi prsia narastli uz o dve cisla a citim sa velmi dobre. Co s nim? Vlastne ani necakam radu, ved manzela mi nezmenite...

Faith

ja by som ti tiež poradila aby si sa s ním porozprávala... ako tu už predo mnou napísali komunikácia je veľmi dôležitá a hlavne si nič nedomýšľaj... napríklad ja by som to urobila asi takto:... ráno keby sme sa zobudili .. povedala by som mu že keď sa vráti z práce chcem sa s ním porozprávať (povedala by som mu pár konkrétnych vecí že o čom, aby sa chudák nestresoval v práci, tým že nevie čo od neho chcem) a keď sa vráti domov.. tak by sme si o všetkom pohovorili... on by bol na rozhovor pripravený.. :-) keďže na prípravu mal takmer celý deň :-)
...a pokiaľ zlyhá komunikácia.. je ešte veľa vecí ktoré sa dajú robiť a nemusí hneď ísť o neveru... :-) držím palce aby sa to vyriešilo :-)

nikola.p

tvoj manzel je idiot ked si ta nevsima kvoli tomu ze si otehotnela, nech sa potom mily muzicek necuduje ked mu zahnes s druhym....

Lillss

Nemiesto toho,že tu pišeš, si nájdi iného na sex, už ked to tak potrebuješ.. Lutovanie tuna ti nepomože...

janekMY33

manzelovy povedz ked chce sexovat musi niest aj dosledky a sex podivaj sa najdy si druheho existuje vela chlapou co by si ta vzali aj presto ze si tehotna a ja by som s tebou sexoval aj ked si tehotna mne sa tehotne velmi ale velmi pacia

zenska 1

a rozpravala si sa s nim otvorene o tom? v com je problem? co mu vadi? povedz mu ako sa pre to trapis. ak ta ma rad, zamysli sa nad svojim pocinanim.

niekto

nedomyslaj si a porozpravaj sa snim
nic mu nevycitaj zisti v com je problempovec ze ti to chyba
mozno je to uplne inak